Suarezo debiutas Liverpulyje: įvartis ir pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios rungtynės.

Luisas Suarezas įmušė savo debiutinį įvartį, o "Liverpool" erą be Fernando Torreso pradėjo įtikinama pergale 2-0 prieš "Stoke".

Pirmajame kėlinyje svečių vartininkas Asmiras Begovičius įspūdingai atrėmė Gleno Johnsono smūgį galva, tačiau tuoj po pertraukos galingu šūviu kaire koja Liverpulio ekipą į priekį išvedė Raulis Meirelesas.

Johnas Carew kitoje aikštės pusėje smūgiavo pro šalį, o šeimininkų persvarą įtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Luisas Suarezas: vienas prieš vartininką iššokęs urugvajietis jį apsivarė ir silpnai parideno kamuolį link vartų, bet, nepaisant desperatiškų gynėjo Andy Wilkinsono pastangų, jis galiausiai atsidūrė tinkle.

"Birmingham" 2 - 2 "Man City"
4' [0 - 1] C.Tevez
23' [1 - 1] N.Zigic
41' [1 - 2] A.Kolarov
77' [2 - 2] C.Gardner (iš 11 m. baudinio)

"Blackburn" 0 - 1 Londono "Tottenham"
4' [0 - 1] P.Crouch

"Blackpool" 1 - 3 "West Ham"
24' [0 - 1] V.Obinna
37' [0 - 2] R.Keane
42' [1 - 2] C.Adam
44' [1 - 3] V.Obinna

"Bolton" 1 - 0 "Wolverhampton"
90' [1 - 0] D.Sturridge

Londono "Fulham" 1 - 0 "Newcastle"
67' [1 - 0] D.Duff

"Liverpool" 2 - 0 "Stoke"
47' [1 - 0] R.Meireles
79' [2 - 0] L.Suarez