"Sūduva" ekipa lemiamoms rungtynėms nusiteikusi rimtai

Marijampolės „Sūduva“, žengusi tvirtą pirmą žingsnį kito UEFA Europos lygos etapo link, ketvirtadienį vyksiančioms atsakomosioms rungtynėms ruošiasi įprastu ritmu. Kiek pailsėję, atsigavę po kelionės, marijampoliečiai kibo į darbus, pabrėždami, kad ketvirtadienio rungtynės bus rimtas išbandymas.

Po pergalingų rungtynių Liepojoje „Sūduvos“ ekipa iš karto pajudėjo namų link ir Marijampolę pasiekė naktį. Kitą dieną – atstatomoji treniruotė, šeštadienį futbolininkai galėjo kiek atsikvėpti, o nuo sekmadienio vyksta tolimesnis pasirengimas laukiančioms dvikovoms.

Komandos vyriausiasis treneris Vladimiras ČEBURINAS nepervertina pirmosios dvikovos rezultato ir sako, kad lengvų atsakomųjų rungtynių nesitiki.

„Kartais tokia situacija, kai komanda nejaučia papildomo psichologinio spaudimo, žaidėjams išeina į naudą. Jie pradeda žaisti laisviau ir gali pateikti varžovams nemalonių siurprizų“, – paminėjo strategas.

„Sūduvos“ trenerių štabas ypatingai nesureikšmino ir savaitgalį „Liepaja“ patirto pralaimėjimo Latvijos pirmenybėse.

„Tos rungtynės galėjo baigtis ir kitaip, jei šeimininkai būtų realizavę 11 m baudinį rungtynių pradžioje. Buvo ir dar neišnaudotų progų, tiesa, jų turėjo abi komandos. Be abejo, krito į akis, kad gan smarkiai pasikeitusi buvo startinė varžovų sudėtis, tai irgi suteikia šiokio tokio peno apmąstymams“, – sakė V. Čeburinas.

Komandos treneris teigė, kad „Sūduvos“ pasirengimas atsakomosioms rungtynėms su Liepojos komanda vyksta pagal planą, ekipai pavyko išvengti nuostolių dėl traumų ar kortelių.

„Treniruotėse – neblogos darbinės nuotaikos, o kokios jos bus ketvirtadienį – priklauso nuo mūsų pačių“, – užbaigė pokalbį treneris.

Tuo tarpu patikimai „Sūduvos“ vartus ginantis Ivanas KARDUMAS ketvirtadienį laukia net sudėtingesnių rungtynių negu išvykoje.

„Nuojauta sako, kad gali būti sunkiau nei Liepojoje. Komandos, kurios patiria keletą pralaimėjimų iš eilės, tampa labai pavojingos, jų žaidėjams atsiranda papildoma motyvacija. Bet mes atsakingai ruošiamės rungtynėms ir tikime, kad, padedami gausiai susirinkusių mūsų žiūrovų, pasieksime savo tikslą“, – pabrėžė I. Kardumas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Kitos naujienos