„Sūduva“ ir „Džiugas“ pasidalino po tašką © V. Kuralavičiaus nuotr.

Dar viena „Optibet A lygos“ turnyro lentelės kaimynų dvikova įvyko Marijampolėje, kur vietos ekipa priėmė svečių iš Telšių išbandymą.

Susitikime nė viena ekipa daug šansų nesusikūrė, o tai lėmė, jog dvikova tarp Marijampolės „Sūduvos“ bei Telšių „Džiugo“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis – 0:0.

Motiejus Burba 11-ąją minutę atliko šūvį iš toli, tačiau su juo lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius. Kėliniui įpusėjus tas pats futbolininkas dar sykį siekė pasižymėti iš tolimos distancijos, bet kamuolys praskriejo šalia vartų stačiakampio. Abi komandos turėjo po kelias standartines situacijas, tačiau nei vieni, nei kiti didelio pavojaus atakos smaigalyje nesukūrė.

57-ąją minutę Artemas Fedorovas ryžosi smūgiui iš toli, tačiau tikslo jis nepasiekė. Po kelių momentų Nuno Pereira atliko perdavimą Danilui Ankudinovui, pastarojo smūgiuotas kamuolys praskrodė vartų tinklą iš išorinės pusės.

Kaip ir pirmame, taip ir antrame kėlinyje komandos apsikeitė smūgiais, tačiau visi jie skriejo šalia vartų arba jokio pavojaus vartų sargams nesukėlė.

Po sužaistų 33-iojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių Dovydo Lastausko Kariauna su 29 taškais rikiuojasi aštunta, savo ruožtu „Džiugas“ kraityje turi 23 taškus bei žengia viena pozicija žemiau.