"Sūduva" iš A lygos išspyrė "Jonavą"

A lygoje pirmaujantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės kai sekmadienį atidėtose 24 turo rungtynėse svečiuose rezultatu 2:1 įveikė „Jonavos“ komandą.

„Sūduva“ nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir ėmė spausti jonaviškius, kurie rėmėsi kontratakomis. Bet jų atomazgoje šeimininkams stigdavo tikslumo.

Tiesa, čempionato lyderiai irgi negalėjo pasigirti gera progų realizacija. Iš pradžių pavojingą Danielio Offenbacherio smūgį atrėmė vartininkas Lukas Paukštė. Po to Riginio Cicilia iš toli pataikė į skersinį, o į atakos smaigalį išvestam Andro Švrljugai smūgiuojant galva pristigo tikslumo.

Sūduviečiai ledus pralaužė paskutinę pirmo kėlinio minutę. Ir ne be sėkmės šypsnio. Po tolimo Gersono Acevedo smūgio rikošetu atšokęs kamuolys įskriejo į „Jonavos“ komandos vartus – 0:1.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje svečiai patyrė šaltą dušą. Vos prasidėjus kėliniui, jonavietis Vilius Armnavičius neišnaudojo puikios progos, kai jo smūgį sugavo „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas. 48 minutę V. Armanavičius pasitaisė, po Emi Djabrailovo perdavimo iš arti nukreipęs kamuolį į vartus ir išlyginęs rezultatą – 1:1.

Po to „Sūduva“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Sužaidus valandą dar vieną galimybę turėjo A. Švrljuga, bet kroatui nepavyko smūgis vienu lietimu.

Marijampolės futbolininkai vėl išsiveržė į priekį 68 minutę, kuomet Tautvydas Eliošius baudos aikštelėje pargriovė Guilherme Finklerą. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Sandro Gotalas – 1:2.

Per likusias minutes „Jonavos“ spaudimas nebuvo aktyvus ir „Sūduva“ nesunkiai išsaugojo pergalingą rezultatą, kuris leido padidinti pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ iki 5 taškų.

Tuo metu pralaimėjimas „Jonavos“ ekipai reiškia, kad ji A lygoje lieka paskutinė ir turės kristi į I lygą.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="260" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=1&form=0&width=500&height=260&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=39a339&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">