„Sūduva“ kapituliavo prieš „Džiugą“ © V. Kuralaviciaus nuotr.

Šeštadienį startavo 27-asis „Optibet A lygos“ turas. Jame staigmeną pateikė čempionato autsaideris Telšių „Džiugas“ – žemaičiai namuose 2:1 (1:0) palaužė Marijampolės „Sūduvą“ bei nutraukė nuo birželio trukusį pergalių badą.

Šeimininkai rungtynėse iniciatyvą rodė nuo pirmų minučių ir 22 minutę pelnytai išsiveržė į priekį. Kampinio situacijoje marijampoliečims nepavyko neutralizuoti pavojaus baudos aikštelėje, o Oleksijus Zbunas atliko tikslų smūgį į vartus.

„Sūduvai“ nesisekė efektyviai užbaigti savo atakų, o taip pat svečiai dažnai grubiai klysdavo aikštės viduryje. Iki pertraukos „Džiugas“ kontratakose galėjo nubausti varžovus dar kartą, bet rezultatas išliko nepakitęs.

Po pertraukos „sūduviečiams“ pavyko persigrupuoti ir laikinai atstatyti pusiausvyrą. 55 minutę Levanas Mačarašvilis atliko reidą iki galinės linijos ir atliko perdavimą Giedriui Matulevičiui, kuris iš arti nuginklavo vartininką.

Praleidęs įvartį, „Džiugas“ nepasimetė ir jau po septynių minučių susigrąžino persvarą dar vienoje standartinėje situacijoje. Aldairas Ferreira iš už baudos aikštelės ribų galingu šūviu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe

Dvikovos pabaigoje Joao Prateso auklėtiniai prie savo vartų atlaikė „Sūduvos“ šturmus ir užbaigė 11 iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.