„Sūduva“ namuose džiaugėsi įspūdinga pergale © V. Kuralavičiaus nuotr.

Per A lygos 17 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ namie nugalėjo Vilniaus „Riterius“ 7:1 (4:1) ir toliau pirmauja čempionate.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo tvirtai ir jau 2 min. išsiveržė į priekį, kai kamuolį fantastišku tolimu smūgiu į svečių vartus pasiuntė Nicolas Gorobsovas.

25 min. „Sūduva“ pelnė teisę mušti baudinį, kurį realizavo Josipas Tadičius. Po keleto minučių idealioje situacijoje kamuolį gavo Valerijus Šabala ir taikliu smūgiu iš kairiojo krašto pelnė trečiąjį įvartį.

33 min. jau po atakos dešiniuoju kraštu J. Tadčiui beliko iš poros metrų įmušti kamuolį į tuščią vartų kampą ir rezultatas tapo 4:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Riteriams“ paguodos įvartį pelnė Valentinas Borovskis.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, tačiau pavojingas progas ir toliau sekėsi kurti tik „Sūduvai“. Vilniečių gynybą 76 min. pavyko pramušti Eligijui Jankauskui, kuris stipriu smūgiu užbaigė Jevgeno Jefremovo reidą per visą aikštę.

80 min. dar vienas J. Jefremovo perdavimas baigėsi trečiuoji J. Tadičiaus įvarčiu ir rezultatas tapo 6:1.

Mačo pabaigoje „Riteriams“ vis dėlto pavyko susikurti keletą galimybių sušvelninti skirtumą, bet savo galimybėmis jie nepasinaudojo. Už tai svečius 89 min. dar kartą nubaudė J. Tadičius, pelnęs savo ketvirtąjį įvartį ir padidinęs rezultatą iki 7:1.

Po šio mačo „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 38 taškus ir toliau 2 taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“. Be to, marijampoliečiai dar yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau už savo persekiotojus