Atkeltose "A-lygos" XIV turo rungtynėse Vilniuje "Žalgiris" įtikinamu rezultatu nugalėjo Marijampolės "Sūduvą" ir priartėjo prie trečioje vietoje esančio Klaipėdos "Atlanto" - dabar komandas skiria tik du taškai.

Turnyrinė lentelė

"%c00032" - "%c00125" 3 - 1
8' %p02676 [1 - 0]
15', 53' %p02580 [2 - 0, 3 - 1]
83' %p02650 [3 - 1]

Rungtynės prasidėjo žalgiriečių spaudimu ir jau 5-ąją minutę jiems pavyko pasižymėti. Po pakėlimo iš kairės kamuolį į tinklą galva pasiuntė Maksimovičius.

14-ąją minutę "žaliai-balti" surengė dar vieną pavojingą ataką: kraštu prasiveržęs futbolininkas skersavo kamuolį komandos draugams, tačiau vartininkas jį numušė. Kamuolys daugybę kartų atšoko, atsidurė Kaušpadui po koja, ir šis tiksliai smūgiavo iš maždaug 18-os metrų.

33-ąją mačo minutę naujasis "Sūduvos" treneris iš Italijos priėmė keistą spendimą - pakeitė komandos lyderį Tomą Radzinevičių kitu puolėju.

Po dviejų minučių žalgiriečių puolėjas išėjo vienas prieš vieną, apsivarė vartininką ir griuvo, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Visą pirmą kėlinį "Sūduvos" futbolininkai retai apsilankydavo varžovų aikštelės pusėje.

Antras kėlinys prasidėjo marijampoliečių spaudimu, tačiau jie greitai buvo nubausti. 53-ąją minutę Vidas Kaušpadas baudos aikštelės kampe suklaidino gynėją ir stipriu smūgiu pelnė trečiajį komandos įvartį.

Svečiai nesutriko ir atsakė trim pavojingais smūgiais - du skriejo šalia vartų, o Čikladzės bandymas pataikė į skersinį. Nuo 60-os minutės žaidimas išsilygino. Vis dėlto iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms "Sūduvai" pavyko pelnyti garbės įvartį - smūgiu iš 17-os metrų pasižymėjo Giedrius Slavickas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos