"Sūduva" Norvegijoje pelnė vilties įvartį © Eurofootball.lt
Po Panevėžio "Ekrano" kovas UEFA Taurės antrojo etap varžybose taip pat pradėjo Marijampolės "Sūduva", kuri Norvegijoje nors ir nusileido šios šalies čempionato lyderiui Bergeno "Brann", tačiau įmušė įvartį, kuris suteikia vilčių pasiekti revanšą atsakomajame susitikime Lietuvoje.

Bergeno "Brann" stadionas, 7400 žiūrovų
Teisėjas – Luc Wilmes (Liuksemburgas)
Bergeno "Brann" 2 - 1 Marijampolės "Sūduva"
24' [1 - 0] Armann Bjornsson
49' [2 - 0] Robbie Winters
56' [2 - 1] Jose Negreiros (11m.)

"Sūduva": S.Klevinskas; G.Klevinskas, Mikuckis, Skinderis, L.Klimavičius, Sobol; Urbšys, Miklinevičius, Jasaitis (79' Potapov), Maciulevičius (46' V.Slavickas); Braga (46' Negreiros)

Lietingu oru vykusiose rungtynėse jau trečią minutę aikštės šeimininkai "Brann" futbolininkai sukūrė pavojingą ataką, tačiau po smūgio galva kamuolys skriejo virš vartų, o dar po kelių minučių gavęs B.Dahlio perdavimą Armanas Bjornssonas iš pradžių pataikė į "Sūduvos" vartų skersinį, o pakartotiniu bandymu nepataikė į tuščius vartus.

"Brann" dominavo aikštėje, ir nors įpusėjus kėliniui "Sūduvai" pavyko šiek tiek išlyginti žaidimą, 24 minutę Norvegijos ekipa išsiveržė į priekį - Giedrius Klevinskas nesėkmingai išmušė kamuolį, ir po tikslios kombinacijos, kurioje dalyvavo B.Dahlis ir Janas Gunnaras Solli, smūgiu iš maždaug šešių metrų pasižymėjo A.Bjornssonas.

Netrukus svečių vartininkas Saulius Klevinskas gaudė dar vieną varžovų smūgį galva, o kitoje aikštės pusėje Karolio Jasaičio baudos smūgis didesnių problemų varžovų vartų sargui Johanui Thorbjornsenui nesukėlė.

"Sūduvos" gynyba klydo, o puolant kėlinio pabaigoje sekėsi kiek geriau, tačiau tiek Tomo Mikuckio, tiek K.Jasaičio, tiek Ottavio Bragos smūgiai tikslo nepasiekė. "Brann" taip pat dar turėjo pora galimybių, bet po škoto Robbie Winterso smūgio galva kamuolys praskriejo visiškai šalia virpsto, o A.Bjornssono ataką galva atrėmė S.Klevinskas.

Antrajame kėlinyje lietus nenustojo ir komandoms vis sunkiau sekėsi žaisti permirkusioje aikštėje. Geriau tai pavyko padaryti šeimininkams, kurie 49 minutę padvigubino savo persvarą - poziciškai neužtikrintai sužaidus "Sūduvos" gynėjams vartininką S.Klevinską tiksliu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos nuginklavo R.Wintersas.

Po poros minučių "Brann" surengė dar vieną pavojingą išpuolį, tuo tarpu į baudos aikštelę įsiveržusio Andriaus Urbšio smūgis buvo netaiklus. Visgi 56 minutę marijampoliečiams pavyko sušvelninti atsilikimą - Martinas Andersenas baudos aikštelėje užlaikęs kamuolį neleistinai sustabdė A.Urbšį ir 11 metrų baudinį įmušė brazilas Negreirosas.

"Sūduva" įgavo vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, o šeimininkai vis dažniau ėmė klysti. 65 minutę po A.Urbšio reido ir smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų.

71 minutę pavojingą ataką pagaliau pavyko surengti ir šeimininkams, bet po smūgio galva svečius gelbėjo vartininkas Saulius Klevinskas.

Susitikimo pabaigoje sunkių sąlygų išvargintos komandos dar apsikeitė smūgiais iš toli, bet rezultatas nepasikeitė. "Brann" įveikė "Sūduvą" rezultatu 2-1, tačiau Marijampolės klubas turi šansą po dviejų savaičių atsirevanšuoti namuose, kur pakaktų pergalės minimalia persvara 1-0.