„Sūduva“ nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją © V. Kuralavičiaus nuotr.

21-ajame „Optibet A lygos“ ture Marijampolės „Sūduvos“ klubas nutraukė penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir svečiuose įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus 0:2 (0:1).

Victoro Basadre treniruojami suvalkiečiai netrūko ilgai apsiuostyti varžovų baudos aikštelės prieigose ir vystyti sau palankų žaidimą.

Pirmoji rimtesnė proga buvo užfiksuota 19 minutę, kai puikiai sužaidė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas atremdamas klastingą Alexandroso Makasio smūgį galva. Po penkių minučių dar viename pavojingame epizode vartų sargas dar kartą pademonstravo gerą reakciją, kai baudos aikštelėje sustabdė Romano Habrano smūgiuotą kamuolį pažeme.

Šeimininkai laikėsi pavyzdingai, bet „Sūduvos“ dominavimas 37 minutę pavirto įvarčiu. Nors R. Habrano aštrų perdavimą į baudos aikštelę blokavo I. Driomovas, atšokusį kamuolį suskubo pataisyti šalia dešiniojo virpsto buvęs Serge‘as Nyuiadzi, kuris galingu šūviu išvalė vartų tinklo voratinklius.

Po pertraukos „Banga“ buvo pirmoji, susikūrusi gerą progą įmušti įvartį. 54 minutę, po puikaus Armando Šveistrio perdavimo iš aikštės gilumos, Simonas Urbys atsidūrė prieš vartininką Makį Giannikoglou, bet pastarasis kojomis blokavo pavojingą smūgį.

Po kelių minučių „Sūduva“ neišnaudojo galimybės padivuginti persvaros. Po perdavimo iš aikštės krašto, R. Habranas buvo atsidūręs vienas prieš vartus prie kairiojo virpsto, bet kamuolio pataikyti į vartus nesugebėjo.

Svečiai toliau laikė žaidimo vadeles savo rankose, o jau 89 minutę užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu. Po Nicolaso Gorobsovo pakelto baudos smūgio, marijampoliečių naujokas Alexandros Gargalatzidis tiksliu smūgiu galva sėkmingai pažymėjo debiutą komandoje.

„Sūduva“ (39 tšk.) po pergalės pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą ir sumažino atsilkimą nuo „Žalgirio“ klubo (41 tšk.). „Banga“ su 17 taškų toliau išlieka septintoje vietoje.