„Sūduva“ pasirengimą sezonui užbaigė pergale © fk Suduva nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ užbaigė pasirengimą 2024 metų „Topsport A lygos“ čempionatui. Per paskutiniąsias kontrolines rungtynes marijampoliečiai namie nugalėjo latvių „Jelgava“ 3:0 (2:0).

„Sūduvos“ komandoje rungtynes pradėjo Vilius Stebrys, Žygimantas Baltrūnas, Ivanas Zotko, Aleksandaras Živanovičius, Steve’as Lawsonas, Ernestas Burdzilauskas, Rokas Filipavičius, Dariušas Stankevičius, Artiomas Fiodorovas, Justas Česnavičius ir Aivaras Emsis. Antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė Giedrius Zenkevičius, Motiejus Burba, Maksymas Pyrohovas, Deivydas Zubavičius, Augustas Dubickas, Ugochukwu Oduenyi, Ivanas Stoianovas, Deivydas Zubavičius, Pijus Bičkauskas, Dominykas Pudžemys ir Tomas Gumbelevičius.

Marijampoliečiai kontroliavo rungtynių eigą nuo pirmųjų minučių ir gana greitai savo persvarą pavertė įvarčiais. 11 min. po gražios atakos kairiu kraštu ir A.Emsio bei R.Filipavičiaus perdavimų įvartį pelnė J.Česnavičius, o jau 14 min. kamuolį į latvių vartų tinklą per tolokai iš vartų išėjusį jų sargą pasiuntė pats R.Filipavičius.

Antrojo kėlinio pradžia priminė pirmąjį, o 53 min. po A.Fiodorovo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė A.Emsis.

Lietuvos „Topsport A lygos“ sezoną „Sūduva“ pradės kovo 1 d. 19 val. rungtynėmis namie su „Šiauliais“.