"Sūduva" pratęsė pergalingą žygį A lygoje

Pergalių seriją pratęsė ir pirmą vietą Lietuvos futbolo A lygoje išsaugojo Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys šalies čempionai 26-ojo turo akistatoje namuose 3:1 (2:1) įveikė jau ketveriose rungtynėse iš eilės nelaimintį „Panevėžį“.

Dvikova „Arvi“ arenoje prasidėjo šeimininkų atakų škvalu, tad pirmojo įvarčio sirgaliams laukti neteko. Jau 13-ąją minutę Semiras Kerla galva numetė kamuolį link Renano Oliveiros, kuris tiksliai iš poros metrų smūgiavo į tuščius vartus.

Vis dėlto „Sūduvai“ kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo teko traukti ir pačiai. Sebastianas Vasquezas baudos aikštelėje išprovokavo Algio Jankausko pražangą, o prie 11 metrų atžymos stojęs buvęs Marijampolės klubo saugas Paulius Janušauskas smūgiavo užtikrintai bei išlygino rezultatą.

Tai buvo gana retas svečių vizitas čempionų aikštės pusėje, o „Sūduva“ ir toliau atakavo gausiomis pajėgomis. Vėl į priekį marijampoliečiai išsiveržė 40-ąją minutę: Andro Švrljugos smūgį galva Rafaelis Broetto atrėmė, tačiau gulėdamas ant žemės vartų sargas iš Brazilijos tik stebėjo, kaip jo komandos draugas paleido Josipą Tadičių, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai turėjo ne vieną progą įtvirtinti savo pranašumą, tačiau tą padarė tik kartą.

73-iąją minutę po R. Oliveiros perdavimo gražiu smūgiu iš maždaug 18 metrų kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė A. Švrljuga.

Ši pergalė leido 63 taškus turintiems „Sūduvos“ futbolininkams, turintiems mačą atsargoje, aplenkti 62 taškus savo sąskaitoje sukaupusį Vilniaus „Žalgirį“.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7e97sghcoWU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>