"Sūduva" rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Riterius"

Lietuvos futbolo A lygoje itin svarbią pergalę iškovojo pirmaujanti Marijampolės „Sūduva“.

Šalies čempionai ilgą laiką atsiliko, tačiau atidėtose 22-ojo turo rungtynėse išvykoje sugebėjo perlaužti dvikovos eigą bei rezultatu 2:1 (0:1) palaužti Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje marijampoliečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau jų atakoms pristigo aštrumo, savo ruožtu, šeimininkai atsakė pavojingais Teremo Moffi bei Donato Kazlausko išpuoliais.

39-ąją minutę „Riteriai“ džiaugėsi pelnytu įvarčiu. Valdemaras Borovskis atliko savalaikį perdavimą D. Kazlauskui, kuris tiksliu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė vilniečius į priekį.

Tai buvo devintasis saugo tikslus smūgis šiame A lygos sezone. Įdomu tai, kad pirmadienio rungtynėse tame pačiame LFF stadione D. Kazlauskas pelnė įvartį į Serbijos rinktinės vartus.

Antrame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą, bet išlyginamasis įvartis krito tik 71-ąją minutę. Aleksandras Levšinas baudos aikštelėje nesėkmingai išmušė kamuolį, o tuo pasinaudojęs Andro Švrljuga galingu smūgiu jį nukreipė į tolimąjį vartų kampą.

Po praleisto įvarčio šeimininkai atkuto – kartą „Sūduvą“ išgelbėjo puikus vartininko Ivano Kardumo žaidimas, kai pažeme smūgiavo T. Moffi.

Neišnaudoję kelių dėkingų progų, „Riteriai“ buvo priversti nuryti karčią piliulę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas 84-ąją minutę tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą padovanojo svečiams itin svarbią pergalę.

Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovoję sūduviečiai dabar 7 taškais lenkia maču mažiau sužaidusį ir 62 taškus turintį Vilniaus „Žalgirį“. Abiejų lyderių akistata – jau šį sekmadienį.

„Riteriai“ su 42 taškais žengia treti ir šeštadienį kovos su tiesioginiu konkurentu – „Kauno Žalgiriu“.