Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką – juo tapo gynėjas Vytautas Andriuškevičius, trečiadienį padėjęs parašą ant sutarties 2019-ųjų sezonui.
28 metų futbolininkas anksčiau rungtyniavo FBK „Kauno“, Gdansko „Lechia“ (Lenkija), „Djurgardens“ (Švedija), „Cambuur“ (Olandija) ekipose, o pastaraisiais metais žaidė Šiaurės Amerikos lygoje MLS – Portlando „Timbers“ ir Vašingtono „D.C. United“ komandose.
V. Andriuškevičius yra Lietuvos rinktinės narys, joje kol kas yra sužaidęs 28 rungtynes.
„Sūduvoje“ futbolininkas vilkės 27 numeriu pažymėtus marškinėlius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą