"Sūduva" sutriuškino "Šiaulius" © Eurofootball.lt
Viena „A lygos“ lyderių Marijampolės „Sūduvos“ ekipa nutraukė blankiai sužaistų rungtynių seriją ir namuose rezultatu 3–0 nugalėjo septintąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantį „Šiaulių“ klubą. Tai leido marijampoliečiams pakiltį į trečiąją poziciją čempionato rikiuotėje.

Marijapolės „Sūduvos“ stadionas, 1400 žiūrovų
Teisėjas – Edmundas Gaigalas
Marijampolės „%c00125“ 3 – 0 „%c00222“
54‘ [1 – 0] Jose Negreiros
68‘ [2 – 0] Jose Negreiros
86‘ [3 – 0] Andrius Urbšys

„Sūduva“: S.Klevinskas; A.Sobal, T.Mikuckis (46‘ K.Jasaitis), M.Skinderis, L.Klimavičius; P.Leimonas, D.Maciulevičius ( 72‘ Willeris), T.Miklinevičius, A.Urbšys, G.Slavickas (46‘ G.Juška); J.Negreiros.

„Šiauliai“: I.Lukovičs; I.Kirchners, D.Lunskis, A.Garuckas (46‘ V.Lapeikis), D.Arlauskis; G.Juodeikis, M.Kuklys, G.Timinskas (46‘ V.Tsiganenko), V.Šilėnas, S.Burkšaitis (72‘ E.Jasaitis); V.Raskov.

Rungtynes komandos pradėjo be didesnės žvalgybos. Tiek šeimininkai, tiek svečiai ilgai nelaukę puolė regzti atakas. Jau 3-ąją mačo minutę jaunasis marijampolietis Andrius Urbšys, prieš porą dienų šventęs savo 21–ąjį gimtadienį, pasinaudojo gynėjų aplaidumu, perėmė kamuolį, pabėgo vienas prieš vieną su Ingusu Lukovičs, tačiau paskutinę akimirką sudvejojo, o vartininkas tuo pasinaudojo ir situaciją neutralizavo.

Po poros minučių Viktoras Raskovas labai gražiai aikštės krašte „apžaidė“ vieną iš patikimiausių „Sūduvos“ gynėjų Aleksandrą Sobolį, perdavė kamuolį į baudos aikštelę, ten jį „uždaryti“ bandė saugas Gediminas Timinskas, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Netrukus Giedrius Slavickas atliko gerą perdavimą iš krašto, pirmasis prie kamuolio suskubo į puolimą atskubėjęs Tomas Mikuckis, bet jo bandymą atrėmė vartininkas.

Po šio epizodo žaidimas kiek aprimo ir kitą pavojingą situaciją žiūrovai išvydo po dešimties minučių, kai A.Urbšys nuo baudos aikštelės linijos smūgiavo į vartus, bet kamuolys vartų tinkle neatsidūrė.

37–ąją minutę Gintaras Juodeikis smūgiu iš toli į artimąjį kampą patikrino Sauliaus Klevinsko budrumą. Į Lietuvos rinktinę kvietimo sulaukęs vartų sargas į smūgį sureagavo ir išlaikė savo komandos vartus „sausus“

Po penkių minučių A.Urbšys iš aikštės gilumos atsivarė kamuolį prie varžovų baudos aikštelės, apžaidė pora gynėjų ir smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. „Sūduvos“ stadione susirinkusių žiūrovų apmaudui – netaikliai.

Paskutinė „Sūduvos“ ataka pirmajame kėlinyje suteikė daug optimizmo sirgaliams. Svečiai sugėbėjo atsimušti nuo kampinio, kamuolys atsidūrė kiek lėtoko, bet labai techniško brazilo Jose Negreiroso kontrolėje. Atrodė, jog puolėjas jau išeina iš baudos aikštelės, tačiau šis labai technišku judesiu pakėlė kamuolį atgal, aukštai pašokęs Darius Maciulevičius smūgiavo galva, bet kamuolys nuskriejo virš vartų.

51–ąją rungtynių minutę „Sūduvos“ atraminis saugas Tomas Miklinevičius iš maždaug 20 metrų labai stipriu smūgiu sudrebino „Šiaulių“ vartų virpstą.

Po keleto minučių svečių komandai prasidėjo nemalonumai. Netoli baudos aikštelės buvo pargriautas A.Urbšys. Kamuolį į baudos aikštelę pakėlė Gvidas Juška, o futbolininkų grūstyje sumaniausias pasirodė Negreirosas – jis nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė savo ekipą į priekį.

68–ąją minutę A.Urbšys atliko labai gerą perdavimą spurtuojančiam D.Maciulevičiui, kuris judesiu į kairę pergudravo vartininką ir perdavė kamuolį tolimojo virpsto link, ten kamuolį jau į tuščius vartus nukreipė tas pats Negreirosas.

72–ąją minutę po įžaisto kampinio Gvidas Juška iš aštraus kampo stipriai smūgiavo į vartus. Kamuolys praslydo per skersinį, o rezultatas liko nepakitęs.

Po keleto minučių sudrebintas buvo ir šeimininkų komandos virpstas. Deivydas Lunskis atliko labai pavojingą smūgį iš 18 metrų, tačiau „Sūduva“ išgelbėjo virpstas ir fortūna.

86–ąją minutę marijampoliečiai padėjo tašką šiose rungtynėse. Negreirosas atliko gerą perdavimą Oliveirai, jis atsidūrė gana patogioje pozicijoje, iš kurios galėjo bandyti nuginkluoti šiauliečių vartininką, bet brazilas nepagailėjo ir perdavė kamuolį toliau Andriui Urbšiui, kuris pasinaudojo šia proga ir pelnė trečiąjį „Sūduvos“ komandos įvartį.