„Sūduva“ svečiuose palaužė kauniečius © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygos“ lyderės Marijampolės „Sūduvos“ sąskaitoje – jau aštuntasis laimėjimas po dešimties susitikimų.

Atidėtame 2-ojo turo susitikime sūduviečiai varžovo teritorijoje po antrame kėlinyje įmušto įvarčio 1:0 (0:0) įveikė šeštą nesėkmę patyrusius Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Svečiai per pirmas 45 minutes ilgai kontroliavo kamuolį, tačiau itin pavojingų šansų pasižymėti neturėjo, savo ruožtu, dvikovos pradžioje po Naurio Petkevičiaus perdavimo Vilius Armanavičius iššoko prieš vicečempionų vartininką, bet smūgiavo tiesiai į jį.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Rokas Krušnauskas atliko galingą smūgį į artimąjį vartų kampą – kamuolys sudrebino virpstą.

Po pertraukos „Sūduva“ žaidė aktyviau ir greitai pelnė įvartį. Serge'as Nyuiadzi baudos aikštelėje galva numetė kamuolį link Aleksandro Makasio, kuris atitrūko nuo varžovų ir taikliai mušė iš arti, pasižymėdamas antrą sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Sūduviečiai turėjo progų įtvirtinti savo pranašumą, tiesa, „Hegelmann Litauen“ ekipa galėjo atstatyti pusiausvyrą – su tolimu N. Petkevičiaus smūgiu susitvarkė Makis Giannikoglou. Maža to, svečiai vos neprisidarė sau problemų: komandą nuo R. Krušnausko smūgio išgelbėjo jį blokavęs Aleksandras Živanovičius.

Čempionato debiutantų vyr. treneris Andrius Skerla pirmą kartą į kovą metė pirmenybėse debiutavusį kolumbietį Jose Mosquera.