„Sūduvos“ legionieriai susirado naujas komandas © fksuduva.lt nuotr.

Naująsias karjeros stoteles susirado praėjusią dalį sezono Marijampolės „Sūduvoje“ praleidęs puolėjas Valerijus Šabala ir du kartus A lygos čempionu tapęs Mihretas Topčagičius.

26-erių latvis sukirto rankomis su Rumunijos čempionate rungtyniaujančiu Konstancos „Viitorul“ klubu, kurio savininkas yra legendinis šalies futbolininkas Gheorghe Hagi.

V. Šabala praėjusiame A lygos sezone per 13 mačų pelnė 4 įvarčius.

M. Topčagičius nuo šiol gins vieno iš stipriausių Kroatijos klubų „Osijek“ garbę, kuris šiuo metu vietinėse pirmenybėse žengia antras.

Praėjusiame sezone puolėjas sužaidė 17 rungtynių ir per jas pasižymėjo 5 kartus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...