„Sūduvos“ žygį Europoje pradėjo dramatiška pergale prieš latvius © V. Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduvos“ komanda pradėjo pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygos turnyre.

Pirmąsias rungtynes Victoro Basadre auklėtiniai žaidė savo žiūrovų akivaizdoje „Hikvision“ arenoje su „Valmiera“ komanda bei pasiekė pergalę 2:1.

Visi rungtynių įvarčiai buvo įmušti nuo 11 m atžymos.

Pirmasis susitikime pasižymėjo sūduvietis N. Gorobsovas (27 min.), tačiau 35 min. R. Krollis rezultatą išlygino.

Lemtingas įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje, kai tiksliai smūgiavo A. Gkargkalatzidis.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...