Sulaukęs 43-ejų brazilas Rivaldo grįžo į aikštę

2002 metų pasaulio čempionas Rivaldo toliau tęsia futbolininko karjerą. 43-ejų sulaukęs brazilas vėl pasirodė aikštėje savo šalies antrosios lygos pirmenybėse.

Rivaldo yra „Mogi Mirim“ klubo prezidentas, bet apsivilko savo komandos aprangą per rungtynes su „Nautico“ komanda.

Geriausias 1999 metų pasaulio futbolininkas žaidė nuo pat mačo pradžios, o 68-ąją minutę sėdo ant atsarginių suolo. Netrukus po šio keitimo „Mogi Mirim“ išlygino rezultatą, o likus porai minučių iki pabaigos įmušė ir pergalingą įvartį. Rivaldo komanda pagaliau šventė pirmąją pergalę (2:1) per 11 pastarųjų rungtynių.

„Po 15 mėnesių pertraukos aš vėl pradėjau treniruotis. Ir užteko tik 20 dienų, kad vėl galėčiau žaisti, – džiaugėsi Rivaldo. – Mano pavyzdys turėtų įkvėpti bet kurį jauną futbolininką“.