Sunki "Kauno" pergalė prieš "Vėtrą" © Eurofootball.lt
Paskutiniame VI "A-lygos" turo mače, Vilniuje, susitiko "Vėtra" ir lygos lyderis FBK "Kaunas". Dramatiškose rungtynėse pergalę rezultatu 1-2 iškovojo kauniečiai.

"%c00123" - "%c00030" 1 - 2
43' Darius Gvildys [0 - 1]
52' Nerijus Vasiliauskas [1 - 1]
86' Darius Sanajevas [1 - 2]
86' iš aikštės pašalintas Marius Poškus

Rungtynės prasidėjo lyjant. Pirmieji progą turėjo svečiai, bet jiems nepavyko realizuoti šalia baudos aikštelės skirto baudos smūgio. Toliau rungtynėse ėmė dominuoti šeimininkai, o kauniečiai žaidė greitomis kontratakomis. 22 minutę puikiai sužaidė "Kauno" gynėjas", pavojingoje situacijoje išmušęs kamuolį varžovui iš po kojų. "Vėtra" toliau spaudė varžovus, bet jiems nepavyko sukurti pavojingesnių progų. Sužaidus 25 minutes prasidėjo grubus žaidimas ir teisėjas per trumpą laiko tarpą parodė tris geltonas korteles. 30 minutę pavojingas vilniečių smūgis šuolyje skrieja pro šalį. Po trijų minučių "Kauno" perdavimas į baudos aikštelę, smūgis, bet bendromis pastangomis vartininkas ir gynėjai išmuša kamuolį nuo linijos. Pirmasis įvartis krenta likus dviem minutėms iki rungtynių pirmo kėlinio pabaigos - jį po kampinio įmuša gynėjas Darius Gvildys.

Per pertrauką "Vėtros" treneris Valdas Ivanauskas padaro du keitimus. Antrą kėlinio minutę vilniečių smūgį iš 15 metrų sugauna Gytis Padimanskas. Rezultatas išlyginamas 52 minutę - pasižymi Nerijus Vasiliauskas. Tokia rungtynių eiga netenkina "Kauno" futbolininkų ir jie perima iniciatyvą, pavojingi keletas Mikoliūno reidų dešiniuoju kraštu. Žaidimas po truputį nurimsta ir išsilygina. 76 minutę svečių ataka, perdavimas į baudos aikštelę, aikštės šeimininkų gynėjai išmuša kamuolį, o kauniečiai apeliuoja į teisėją dėl žaidimo ranka. 86 minutę po sumaišties baudos aikštelėje Sanajevas įmuša įvartį. Tačiau šiame ginčytiname epizode susižeidžia vartininkas Marius Poškus, kuris išlieja savo nepasitenkinimą ant teisėjo ir gauna raudoną kortelę. Kadangi visi vilniečių keitimai išnaudoti, į vartus turi stotis aikštės žaidėjas. Įtampa pasiekė kulminaciją, ir kiekvieną teisėjo sprendimą žiūrovai lydi švilpimu. Paskutinę minutę "Vėtra" dar galėjo išplėšti lygiąsias, bet vartininkui prašokus nė vienas žaidėjas nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus. Pasibaigus rungtynėms aistros toliau verda, ir santykius aikštėje aiškinasi temperamentingasis treneris Valdas Ivanauskas.