Sunkia F. Wirtzo trauma pažymėtose rungtynėse – „Koln“ triumfas „Bayer“ tvirtovėje © JumpStory nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ patyrė pralaimėjimą namuose Bundeslygoje, tačiau šiandien šiai ekipai skaudu turėtų būti ne tik dėl pralaimėjimo.

„Bayer“ namuose 0:1 pralaimėjo „Koln“ ekipai, o sunkią traumą patyrė vienas iš įdomiausių Europos jaunųjų talentų, Florianas Wirtzas.

F. Wirtzas 28-ąją minutę turėjo būti pakeistas ir išneštas iš aikštes su neštuvais. Jaunojo vokiečio trauma buvo panaši į kryžminio kelio raiščio trauma, kuri, įprastai, žaidėją iš rikiuotės išveda bent 6 mėnesiams.

F. Wirtzas šiame sezone prisidėjo prie 24 įvarčių per 29 rungtynes.

Priminsime ir tai, kad „Bayer“ šiuo metu verčiasi be kito savo lyderio Patricko Schicko, kuris turi raumens traumą. Čekas visgi turėtų grįžti į rikiuotę po rinktinių pertraukos.

Tuo tarpu, rungtynėse pergalingą įvartį „Koln“ komandai pelnė Kingsley Schindleris, 67-ąją minutę.