Sunkus sezonas tęsiasi: „Liverpool“ patyrė sutriuškinimą Braitone © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos susitikime „Brighton“ namuose rezultatu 3:0 sutriuškino „Liverpool“ futbolininkus.

„Žuvėdros“ pirmuosius du įvarčius antro kėlinio pradžioje. 47 minutę šeimininkai perėmė kamuolį pavojingoje zonoje ir atakos smaigalyje atsidūręs Solomonas Marchas išvedė savo komandą į priekį.

Po 6 minučių rezultatas tapo 2:0. Solomonas Marchas puikiu smūgiu į dešinį apatinį vartų kampą nuginklavo oponentų ir įsirašė į savo sąskaitą dublį.

Galutinį tašką šiame mače „Brighton“ padėjo 82 minutę. Solomonas Marchas atliko rezultatyvų perdavimą, o puikią techniką pademonstravęs Danny Welbeckas pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šių rungtynių „Brighton“ kyla į septintąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Liverpool“ jau trečiose rungtynėse iš eilės negali pasiekti pergalės ir tenkinasi aštunta vieta.

„Everton“ 1:2 „Southampton“

„Nottingham Forest“ 2:0 „Leicester City“

„Wolves“ 1:0 „West Ham“