Supertaurė atiteko po "Trakų" įvarčio atsitiesusiam "Žalgiriui" (VIDEO)

Šiuo metu Vilniaus "Sportimos" manieže vyksta LFF Supertaurės rungtynės - "Žalgirio" klubas susitinka su "Trakais".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Trakų" ekipa, o 22-ąją minutę trakiškių žaidėjas Aršakianas pasinaudojo puikia galimybe ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus - 1:0.Visgi, prieš pat pertrauką Pilibaitis pasinaudojo po kampinio kilusia sumaištimi baudos aikštelėje ir rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, tad šiose rungtynėse prireikė pratęsimo. Pratęsimo metu pranašesnis buvo "Žalgiris", kuris iš pradžių pasinaudojo Mariaus Rapalio klaida ir po tikslaus Vytauto Lukšos įvarčio išsiveržė į priekį.

Antrajame pratęsimo kėlinyje tiesiog siautėjo Elivelto, kuris iš pradžių išmaudė kelis "Trakų" žaidėjus ir tiksliai perdavė kamuolį Tautvydui Eliošiui, kuris "sušaudė" varžovų vartininką. Paskutinėmis rungtynių akimirkomis jis pabėgo nuo "Trakų" gynėjų ir baudos aikštelėje išprovokavo Rapalio pražangą, už kurią trakiškį buvo nubaustas raudona kortele. Vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Mantas Kuklys ir taip padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

2016 LFF "Sportland" Supertaurės rungtynių įvarčiai

"Trakai" pirmieji mušė įvartį, bet "Žalgiris" atsitiesė ir per pratęsimą pasižymėjo tris kartus. Visi rungtynių įvarčiai - Jūsų dėmesiui.Rungtynių statistika: http://bit.ly/1n88J2l