Susipažinkite - Čempionų lygos finalų skaičiai (VIDEO)

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalo tarp Madrido "Real" bei Madrido "Atletico" pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1-1, tačiau ar žinojote, kad per pastaruosius 24 metus finaluose iš viso buvo pelnyti buvo pelnyti 65 įvarčiai?

Tai - vidutiniškai 2,7 įvarčio per rungtynes, tad nuobodaus kamuolio stumdymo "Real" ir Turino "Juventus" mače veikiausiai nebus, tiesa?

Ypač svarbus bus pirmasis tikslus smūgis, nes net 18 rezultatą "atidariusių" komandų iškovojo nugalėtojų titulą.

Taip pat daugiau nei penktadalyje finalų teko išvysti žaidėjus, įmušančius dukart ir daugiau. Laikas sužibėti Cristiano Ronaldo? Sergio Ramosui? Gonzalo Higuainui? Galbūt keliems iš jų?

O ar žinojote, kad iš visų 65 įvarčių 32 buvo įmušti dešine koja, 18 - kaire koja, 14 - galva, o vienas netgi kūnu?

Tikėkimės, visokių jų išvysime ir šiandien vakare.

Tiesa, jeigu finalas vis dėlto nepatiks, palaukite bent pusvalandį - pirmasis rungtynių įvartis vidutiniškai krenta 31-ąją minutę, o po pirmojo kėlinio atsiliekančios komandos atsitiesia vos kiek daugiau nei 3 kartus iš 10. Tad egzistuoja nemaža tikimybė, kad šis smūgis nulems ir finalo baigtį.