Svarbų mūšį laimėjęs "Kauno Žalgiris" pakilo į trečią vietą

Lietuvos futbolo A lygoje į trečią turnyro lentelės vietą pakilo labai svarbią pergalę iškovojęs „Kauno Žalgiris“.

Laikinosios sostinės klubas 29-ojo turo susitikime išvykoje 1:0 (0:0) palaužė tiesioginį konkurentą kovoje dėl bronzos – Vilniaus „Riterius“.

Šis mačas prasidėjo 20 minučių vėliau, kadangi kelionėje į Vilnių kauniečiai susidūrė su problemomis. Vis dėlto kilusios problemos žalgiriečių iš vėžių neišmušė.

Jau 6-ąją minutę rungtynes starto vienuoliktuke pradėjęs Philipas Otele smūgiavo į virpstą, maža to, netrukus legionierius iš Nigerijos atliko efektingą reidą, nuo kurio apsigynė tik laiku vartus palikęs Tadas Simaitis.

Kauniečiai turėjo iniciatyvą, savo ruožtu, „Riteriai“ žaidė labai blankiai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje buvo arti įmušto įvarčio. Donatas Kazlauskas prasiveržė tarp kelių varžovų bei mušė pro šalį.

Be to, anksčiau pavojingai galva smūgiavo Justinas Januševskis – kamuolys po vidurio gynėjo smūgio atsimušė į virpstą.

52-ąją minutę kauniečiai išsiveržė į priekį. Po Jurijaus Bušmano perdavimo dvikovą baudos aikštelėje laimėjęs Rimvydas Sadauskas tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Įvartį pelnę kauniečiai susitelkė savo aikštės pusėje, daug dėmesio skirdami gynybai. „Riteriai“ atliko tris keitimus, tačiau jie naudos neatnešė – kartą mačo pabaigoje tik Teremui Moffi pavyko rimčiau pagrasinti varžovų vartams, bet Deividas Mikelionis buvo savo vietoje.

Pergalę iškovojęs „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 47 taškus ir, likus keturiems mačams iki čempionato pabaigos, tašku lenkia „Riterius“.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BJtLWRHw1r8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>