Švedai sutriuškino Meksiką, tačiau jos abi keliauja į kitą etapą (VIDEO)

Šiandien pasaulio čempionate su maksimalia drama finišavo F grupės kovos, kuriose galiausiai džiaugėsi Švedijos ir Meksikos rinktinės.

Šių rinktinių tarpusavio dvikovoje švedai iškovojo užtikrintą pergalę 3:0, tačiau galiausiai sužinoję tai, kad vokiečiai pralaimėjo Pietų Korėjai, galiausiai triumfavo abi rinktinės – būtent jos keliauja į kitą etapą bei iš turnyro eliminavo Vokietijos nacionalinę ekipą.

Susitikimo pradžioje švedai turėjo tris standartines situacijas, o po jų visų prie varžovų vartų kildavo pavojus. Arčiausiai tikslo jų metu buvo per save smūgiavęs Marcusas Bergas, tačiau jam pataikyti į vartus nepavyko.

Tuo tarpu meksikiečiai pavojingas atakas kūrė greitų išpuolių metu – 17 minutę Carlosas Vela gavo galimybę smūgiuoti, tačiau jo smūgis praskriejo greta varžovų virpsto. Vos už minutės dar geresnę progą turėjo jau švedai, kai skersuotas kamuolys baudos aikštelėje pasiekė laisvą Emilį Forsbergą, bet jo smūgis vienu lėtimu praskriejo gerokai virš skersinio.

31-ąją minutę švedai susikūrė dar vieną progą po standartinės situacijos – po kampinio ir vėl pasižymėti pabandė M. Bergas, bet jo smūgį atrėmė puikiai sureagavęs Guillermo Ochoa. Tas pats M. Bergas dar vieną progą turėjo jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, bet greitoje kontratakoje jam nepavyko pataikyti į varžovų vartus.

Antrasis kėlinys Švedijos rinktinei prasidėjo itin sėkmingai. 50-ąją minutę Viktoras Claessonas nesėkmingai bandė mušti į vartus, tačiau nuo jo kojos kamuolys nuskriejo tiesiai Ludwigui Augustinssonui po kojomis, kuris iš artimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo rinktinę į priekį – 1:0.

Iškart po pelnyto įvarčio švedai turėjo dar ne vieną pavojingą ataką, bet jiems iki antrojo įvarčio pritrūkdavo tikslumo.

Visgi, meksikiečių problemos tuo nesibaigė - 60-ąją minutę Hectoras Moreno pražanga savo baudos aikštelėje sustabdė M. Bergą ir į Meksikos vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį tobulu smūgiu į viršutinį vartų kampą realizavo veteranas Andreasas Granqvistas, kuris įtvirtino savo rinktinės persvarą.

Nors vėliau meksikiečiai dar bandė sugrįžti į rungtynes, netrukus į jų vartus krito dar vienas kuriozinis įvartis. Šį kartą į kamuolį nepataikė jau Meksikos gynėjas Edsonas Omaras Alvarezas Velazquezas, nu kurio kitos kojos jis įskriejo į vartus ir rezultatas tapo nepadoriu – 0:3.

Meksikiečiaims niekaip nepavyko pelnyti įvarčio, o šios komandos gerbėjai ir atsarginių suolelis jau sekė kitas rungtynes, kuriose jiems reikėjo sulaukti Vokietijos prarastų taškų. O tikrą šventę jiems sukūrė žinia, kad įvartį pelnė Pietų Korėja. Visgi, netrukus šventę pakeitė neviltis, kai jie sužinojo, kad vyksta VAR peržiūra. Tiesa, vos po pusės minutės jie triumfavo - įvartis įskaitytas ir net ir sutriuškinta Meksika keliauja į kitą etapą kartu su švedais.