Švedes sutriuškinusios anglės – Europos čempionato finale © Reuters nuotr.

„Sheffield United“ stadione – šventė. Prie 28 tūkstančių 600 sirgalių žaidusios Anglijos futbolininkės sėkmingai peržengė Europos čempionato pusfinalio barjerą.

Anglijos moterų rinktinė pusfinalyje net 4:0 sutriuškino antrą stipriausią pasaulio rinktinę Švediją.

Pirmajame kėlinyje angles į priekį išvedė rezultatyviausia šio čempionato žaidėja Bethany Mead. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Lucy Bronze.

68-ąją minutę intrigą rungtynėse uždarė Alessia Russo su nuostabiu įvarčiu. Puolėja apgavus švedes pasiuntė kamuolį kulniuku tarp Švedijos rinktinės vartininės kojų.

Galiausiai 76-ąją minutę tašką padėjo Francesca Kirby, kuri pasinaudojo Švedijos vartų sargės neatidumu ir „slidžiom pirštinėm“.

Priminsime, kad Švedija moterų FIFA reitinge yra antroje vietoje, o prieš metus tik finale Tokijo olimpiadoje nusileido Kanados rinktinei.

Turnyrą tiesiogiai transliuoja lrt.lt ir LRT Plius. Kitas pusfinalis, kuriame susitiks Prancūzija ir Vokietija, vyks rytoj. Finalas legendiniame „Wembley“ stadione – sekmadienį 19 val. Lietuvos laiku.