Europo s futbolo čempionato C grupėje užfiksuota pirmoji triuškinama pergalė - Švedijos rinktinė įmušė penkis įvarčius ir nepaliko jokių vilčių Bulgarijos futbolininkams.

Švedija - Bulgarija 5 - 0
32' %p01619
57', 58' %p02542
78' %p02780 iš 11m. baudinio
90' %p01911

Nuo pat varžybų pradžios abi komandos žaidė greitą futbolą. Pirmieji progą turėjo bulgarai. 15-ąją minutę, po perdavimo iš kairės, stipriai smūgiavo Jankovičius, bet kamuolys praskriejo greta virpsto. Netrukus ir švedai surengė pavojingą ataką. Po perdavimo į baudos aikštelę Larssonas griūdamas kyštelėjo koją ir kamuolys pavojingai praskriejo greta vartų. Po 10-ies minučių galva pavojingai smūgiavo Berbatovas, bet švedus nuo įvarčio išgelbėjo vartininkas. Dar po dviejų minučių buvo įmuštas pirmasis įvartis: bulgarų gynėjai suklydo darydami dirbtinę nuošalę, Ibrahimovičius iššoko vienas prieš vartininką, perdavė kamuolį jam į pagalbą atskubėjusiam Ljungbergui, o šis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrajame kėlinyje švedai toliau kūrė progas. Ibrahimovičius efektingai kulnu perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Ljungbergui, bet pirmojo įvarčio autorius nesugebėjo nuginkluoti bulgarų vartininko. Netrukus į pietiečių vartus krito antrasis įvartis. Iš kairės skersuotą kamuolį griūdamas galva įkalė Larssonas. Švedų lyderis nenurimo ir jau po minutės įmušė antrąjį savo įvartį - Svensonas skersavo kamuolį į baudos aikštelę, vartininkas jo nepagavo ir Larssonas be vargo "uždarė" šį perdavimą. Dar po kelių minučių perėmęs kamuolį iš gynėjo vienas prieš vartininką išbėgo Ibrahimovičius, bet per toli prasimetė kamuolį ir nesugebėjo įmušti. 74-ąją minutę Ljungbergas griuvo įsiveržęs į baudos aikštelę ir teisėjas skyrė abejotiną 11-os metrų baudinį, kurį realizavo Ibrahimovičius ir taip visiškai palaidodojo bulgarus. Bet ir tai dar buvo ne pabaiga. Po keitimo pasirodęs Allbackas sulaukė puikaus perdavimo iš Larssono ir išbėgęs vienas prieš vartininką įmušę penktąjį Švedijos rinktinės įvartį. Varžybos baigėsi rezultatu 5-0 ir Švedija iškovojo kol kas didžiausią pergalę šiame Europos čempionate.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos