T. Hernandezo smūgis išvedė Prancūziją į Tautų lygos finalą © Pool via REUTERS nuotr.

UEFA Tautų lygos finale susitiks Ispanijos bei Prancūzijos rinktinės. Tai paaiškėjo po Prancūzijos-Belgijos pusfinalio, kuriame prancūzai triumfavo 3:2.

Po pirmojo kėlinio Belgija pirmavo net dviem įvarčiais, 2:0. Tikslius smūgius į varžovų vartus pasiuntė Yanickas Carrasco bei Romelu Lukaku.

Tačiau antrajame kėlinyje Prancūzija grįžo į mačą. Visų pirmą, pirmą įvartį pelnė Karimas Benzema po Kyliano Mbappe rezultatyvaus perdavimo. Būtent PSG puolėjas pelnė ir antrąjį įvartį nuo 11 m žymos.

Lemiamą įvartį 90-ąją minutę pelnė Theo Hernandezas. Po geros kombinacijos kamuolys atšoko Prancūzijos gynėjui, kuris su savo smūgiu nepaliko šansų Belgijos vartininkui Thibaut Cortouis.

Beje, šį mačą nuo pradžių pradėjo broliai: Theo ir Lucas Hernandezai Prancūzijos rinktinei. Tai buvo pirmas toks kartas „Les Blues“ istorijoje nuo 1973 metų.