T. Krapikas prisidėjo prie netikėto „Roma“ ekipos pasitraukimo iš Italijos taurės © JumpStory nuotr.

Antradienį sensacija užfiksuota Italijos taurės ketvirtfinalyje.

Lietuvio Tito Krapiko atstovaujama „Spezia“ išvykoje po pratęsimo 4:2 palaužė „Romą“ ir žengė į turnyro pusfinalį.

„Spezia“ rungtynes pradėjo galingai – 6-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Andrey'us Galabinovas, o 15-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Riccardo Saponara.

Vis tik „Roma“ atsitiesė – 43-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Lorenzo Pellegrini, o 73-ąją rezultatą išlygino Henrikhas Mkhitaryanas.

Pratęsimo pradžia Romos ekipai susiklostė tragiškai – 92-ąją minutę buvo pašalinti net du šios komandos futbolininkai: Gianluca Mancini bei Pau Lopezas.

„Spezia“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir 107-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Daniele Verde, o 119-ąją svečių pergalę įtvirtino R. Saponara.

Vartininkas iš Lietuvos žaidė visas 120 minučių.