T. Kroosas: "Didžiausias pralaimėjimas žaidėjams yra tada, kai treneris turi išvykti"

Madrido "Real" žaidėjai vėl kone iš naujo yra priversti pradėti sezoną - klubo vadovybė atsisveikino su Julenu Lopetegui ir į jo vietą bent laikinam pastatė Santiago Solari.

J. Lopetegui iš savo pareigų buvo atleistas, kai pralaimėjo "El Clasico" dvikovą net 1:5. Per paskutines šešias dvikovas "Real" apskritai tik kartą džiaugėsi pergale, todėl J. Lopetegui atsisveikinimas buvo praktiškai neišvengiamas.

Nepaisant to, kad rezultatai visą laiką prilygo tragedijai, daugelis komandos žaidėjų visada išreikšdavo palaikymą strategui.

Socialiniame tinkle J. Lopetegui sėkmės tolimesniuose darbuose palinkėjo Mariano Diazas, Dani Ceballosas bei Sergio Reguilonas. T. Kroosas savo paskyroje pažymėjo, kad dėl trenerio išvykimo yra kalti patys žaidėjai.

"Didžiausias pralaimėjimas žaidėjams yra tada, kai treneris turi išvykti, ypatingai šiuo atveju, nes jis yra ne tik geras treneris, bet ir puiki asmenybė. Ačiū tau, Julenai", - rašė vokietis.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The biggest defeat for players is when the coach has to go. Especially in this case because he is a great coach and great person. Thanks Julen! <a href="https://t.co/VRhWVcfpKa">pic.twitter.com/VRhWVcfpKa</a></p>&mdash; Toni Kroos (@ToniKroos) <a href="https://twitter.com/ToniKroos/status/1057314572426797062?ref_src=twsrc%5Etfw">October 30, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos