T. Mikuckio komanda tęsia pergalių seriją

Rusijos antrojoje pagal pajėgumą FNL lygoje po žiemos pertraukos neklumpa Tomo Mikuckio Chabarovsko „SKA-Energiya“. Ji sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo Voronežo „Fakel“.

XXVII turo rungtynėse „SKA-Energiya“ pergalę lėmė įvartis rungtynių pabaigoje. 81-ąją minutę pergalingą smūgį atliko Adlanas Katsaevas (1:0).

T. Mikuckis žaidė visas rungtynes.

„SKA-Energiya“ (33 taškai) FNL lygoje tarp 20-ies komandų žengia 14-a. „Fakel“ (44 tšk.) užima penktąją vietą.

33-ejų lietuvio komanda po žiemos pertraukos laimėjo visas trejas FNL rungtynes. „SKA-Energiya“ kovo 12-ąją svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo Naberežnyje Čelnai „KAMAZ“ (17 tšk. – 20 vieta), kovo 16-ąją namie 2:1 (0:0) pranoko Maskvos „Spartak Moskva II“ (44 tšk. – 6 vt.).

Artimiausias rungtynes Chabarovsko ekipa žais kovo 27-ąją savo aikštėje su Irkutsko „Baykal“ (22 tšk. – 18 vt.).

Naujasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas T. Mikuckį pakvietė ir į Lietuvos rinktinę. Gynėjas su pajėgiausiais šalies futbolininkais vyks į Rumunijos Džurdžu ir Rusijos Maskvos miestus. Draugiškas mačas su rumunais – kovo 23-ąją, rusais – kovo 26-ąją.