T. Tuchelio kėdė perkaito: „Bayern“ Vokietijoje patyrė dar vieną gėdingą pralaimėjimą © AP nuotr.

Miuncheno „Bayern“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir Thomasas Tuchelis turėtų dėl savo darbo jaustis itin nesaugiai.

„Bayern“ Bundeslygos rungtynėse 2:3 nusileido 11-ąją užimančiam „Bochum“ klubui. Prieš šį mačą jie rikiavo 15-oje vietoje.

Mačas „bavarams“ prasidėjo pozityviai. 14-ąją minutę pasižymėjo Jamalas Musiala.

Prieš pertrauką „Bochum“ sėkmingai sugrįžo į rungtynes. Takuma Asano ir Keveno Schlotterbecko įvarčiai išvedė šeimininkus į priekį.

Mačas pasižymėjo ir toliau nesibaigiančiais fanų protestais Vokietijoje. Dėl jų prie pagrindinio laiko per abu kėlinius buvo pridėtos bent 20 papildomų minučių.

Situaciją patapo dar prastesnė 83 min. Dayotas Upamecano gavo antrą geltoną kortelę, buvo išvarytas iš aikštės antrą kartą šią savaitę, o Kevinas Strogeris padvigubino „Bochum“ persvarą – 3:1.

Kane'as sugebėjo tik sušvelninti rezultatą. Jis turėjo progų ir lyginti rezultatą, bet anglui nepavyko ištempti „Bayern“ ekipos.

Skirtumas turnyrinės lentelės viršūnėje, tarp „Bayern“ ir „Bayer“, šiuo metu siekia net 8 taškus.