T. Tuchelis liko patenkintas pirmosiomis rungtynėmis prie „Chelsea“ vairo © pexels

Trečiadienį prie Londono „Chelsea“ vairo debiutavo Franką Lampardą vyriausiojo trenerio pareigose pakeitęs Thomasas Tuchelis.

Tiesa, vokiečiui pirmosios pergalės dar teks palaukti, kadangi „aristokratai“ namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Wolves“.

Nepaisant rezultato, „Chelsea“ strategas džiaugėsi savo komandos pasirodymu.

„Mėgavausi rungtynėmis, nes komanda išlaikė aukštą intensyvumą. Nusiteikimas, energija, žaidimo kokybė – viskas buvo puiku.

Antrajame kėlinyje savo žaidimą gerinome kiekvieną minutę, deja, bet taip ir nepavyko pelnyti įvarčio. Vis tik jei žaisime panašų futbolą ir toliau, pergalės ateis labai greitai“, – kalbėjo T. Tuchelis.

„Chelsea“ „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje šiuo metu užima vos aštuntąją vietą.