T. Tuchelis: "Maža tikimybė, kad Neymaras vyks į Mančesterį"

Praėjusią savaitę čiurną susižeidęs Brazilijos futbolo dievukas Neymaras bus priverstas praleisti pirmąsias UEFA Čempionų lygos rungtynes prieš "Manchester United".

Trečiadienį įvykusioje Prancūzijos taurėje dvikovoje su "Strasbourg" Neymaras su skausmo ašaromis akyse paliko aikštę. Kol kas iki pat šiol nėra tiksliai pranešta, kaip stipriai susižeidė brazilas, tačiau vyriausiasis ekipos treneris Thomas Tuchelis patvirtino, kad į Mančesterį greičiausiai vyks be savo lyderio.

"Tai padaryti bus labai sudėtinga", – apie Neymaro šansus žaisti prieš "Man Utd" pasakė T. Tuchelis. – Kaip ir sakiau šeštadienį, sunku pasakyti, kada jis grįš į aikštę. Norint išgirsti prognozes, mums reikia palaukti bent vienos savaitės.

Reikia palaukti ir pažiūrėti, kaip vyks jo gydymo procesas. Maža paslaptis, kad nesitikime, jog jis galės žaisti prieš "United", – pridūrė strategas.

Prieš savaitę taip pat traumą patyrė kitas itin svarbus ekipos žaidėjas – Marco Verratti. Šio galimybės grįžti į aikštę prieš dvikovą su "Man Utd" taip pat yra vertinamos itin atsargiai.

"Man Utd" ir PSG akistata įvyks vasario 12 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Kitos naujienos