T. Tuchelis: "Rezultatas neatspindi vaizdo aikštėje"

Paryžiaus "Saint-Germain" strategas Thomas Tuchelis mano, kad jo vadovaujama komanda nepelnytai pralaimėjimo Liverpulyje.

Antradienį įvykusioje UEFA Čempionų lygos grupių starto dvikovoje PSG rezultatu 2:3 nusileido "Liverpool" komandai. Paryžiečiai į rungtynes sugrįžo panaikinę dviejų įvarčių deficitą, tačiau Roberto Firmino pridėto laiko metu vis tiek išplėšė pergalę šeimininkams.

"Rezultatas neatspindi to, kas vyko aikštėje", - pareiškė T. Tuchelis. - Rungtynių pabaigoje dar prieš Firmino įvartį mes turėjome progą išplėšti pergalę, tačiau Julianui Draxleriui nepavyko pasinaudoti proga".

"Pirmajame kėlinyje parodėme tikrai neblogą žaidimą. Mano įsitikinimu, rezultatas nebuvo logiškas ir teisingas.

Mes praleidome du įvarčius pirmajame kėlinyje, tačiau nebuvo momento, jog būtume praradę pasitikėjimą savimi. Žaidėme drąsiai ir buvome psichologiškai stiprūs.

Galbūt antrajame kėlinyje kartais per lengvai prarasdavome kamuolius, tačiau čia yra "Anfield", Jurgenas su šia komanda jau dirba trejus metus, todėl įveikti jų spaudimą yra labai sudėtinga. Kaip bebūtų, mes niekada nepraradome pasitikėjimo.

Padarėme tikrą sudėtinga darbą, kai iš 0:2 sugebėjome išlyginti rezultatą. Deja, pabaiga buvo labai skaudi", - kalbėjo T. Tuchelis.