T. Tuchelis: „Tai buvo vienos prasčiausių mūsų rungtynių“ © JumpStory nuotr.

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai turnyre startavo kiek netikėtu pralaimėjimu namuose prieš „Manchester United“.

PSG strategas Thomasas Tuchelis po mačo teigė, kad tai buvo vienos praščiausių jo komandos rungtynių.

„Pirmajame kėlinyje mūsų tam tikra prasme nebuvo aikštėje. Mes nežaidėme taip, kaip galime. Nežinau, kodėl taip nutiko, bet tai tikrai nebuvo mūsų lygio komandos pasirodymas. Mes per lėtai judinome kamuolį, mums trūko sėkmingų išėjimų į kontratakas.

Tai buvo vienos prasčiausių mūsų rungtynių, ypač kai kalbame apie pirmąjį kėlinį. Per pertrauką galėjome džiaugtis tik tuo, kad blogiau žaisti jau nebegalime. Atsilikinėjome 0:1 ir privalėjome išeiti į antrąjį kėlinį su kitokiu nusiteikimu.

Pabandėme šiek tiek pakeisti savo taktiką, kadangi traumą patyrė Idrissa Gueye. Į aikštę išleidome labiau atakuojantį žaidėją (Keaną – aut. past.) ir bandėme rizikuoti. Iš dalies, dėl šios rizikos pabaigoje ir praleidome antrąjį įvartį.

Nuo pat rungtynių pradžios iki pat pabaigos jaučiau, kad nežaidžiame taip, kaip galėtume. Tokiame lygyje tai yra nepateisinama“, – bendraudamas su „beIN SPORTS“ kalbėjo T. Tuchelis.