Taurės finalas Kaune – po devynerių metų pertraukos © lff.lt nuotr.

Šių metų Hegelmann LFF taurės finalas, vyksiantis Kaune, į šį miestą grįžta po devynerių metų pertraukos.

Šventinį renginį nuo 17 valandos tiesiogiai rodys LRT PLIUS ir LRT.lt.

Pastarąjį kartą čia rengtame finale, tada dar nerenovuotame Dariaus ir Girėno stadione, rungėsi Vilniaus „Žalgirio“ bei tuometinių „Šiaulių“ futbolininkai.

Rezultatyvus ir intriguojantis pagrindinis laikas baigėsi lygiu rezultatu 2:2, pratęsime komandos dar sykį apsikeitė įvarčiais (3:3), tad mačo baigties sprendimas persikėlė į baudinių seriją.

Čia komandos didžiąją dalį smūgių mušė tiksliai, tačiau jau per papildomą seriją pirmieji suklydo šiauliečiai – Deivido Lunskio smūgį atmušė tuometinis žalgiriečių vartininkas Armantas Vitkauskas, tad švęsti progą gavo būtent Vilniaus komanda.

Įdomu tai, kad tame finale skirtingose barikadų pusėse stovėjo ir du asmenys, kurie aikštėje (arba greta jos) bus ir šiemet.

Žalgiriečių pusėje buvo vieną iš paskutinių karjeros sezonų tuo metu žaidęs dabartinis „Hegelmann“ vyriausiasis treneris Andrius Skerla, tuo tarpu šiauliečių gynybą cementavo dabartinis to paties „Hegelmann“ gynėjas Mantas Fridrikas.