Tautų lyga: A. Fati dar kartą įsirašė į istoriją, vokiečiai nesugebėjo įveikti šveicarų © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą Tautų lygos A divizione sužaistos dar dvejos rungtynės.

4 grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė namuose be didesnio vargo net 4:0 sutriuškino ukrainiečius.

Šeimininkus į priekį jau 3-ąją minutę išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Sergio Ramosas, kuris 29-ąją minutę ir padvigubino ispanų pranašumą.

32-ąją minutę buvo perrašyta Ispanijos futbolo istorija, kuomet Ansu Fati pelnė trečiąjį komandos įvartį ir tapo jauniausiu futbolininku, pelniusiu įvartį šios šalies nacionalinėje komandoje.

Ispanų pergalę 84-ąją minutę įtvirtino naujasis „Manchester City“ futbolininkas Ferranas Torresas.

Kitose šios grupės rungtynėse kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Šveicarijoje, kur šeimininkai lygiosiomis 1:1 sužaidė su vokiečiais.

Svečiai pirmavo po 14-ąją minutę Ilkay'aus Gundogano pelnyto įvarčio, tačiau 58-ąją rezultatą išlygino Silvanas Widmeras ir komandos pasidalino po tašką.

Po dviejų sužaistų turų šioje grupėje pirmauja ispanai su keturiais taškais, vos vienu nuo jų atsilieka ukrainiečiai.