Tautų lyga: A. Fati dar kartą įsirašė į istoriją, vokiečiai nesugebėjo įveikti šveicarų © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą Tautų lygos A divizione sužaistos dar dvejos rungtynės.

4 grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė namuose be didesnio vargo net 4:0 sutriuškino ukrainiečius.

Šeimininkus į priekį jau 3-ąją minutę išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Sergio Ramosas, kuris 29-ąją minutę ir padvigubino ispanų pranašumą.

32-ąją minutę buvo perrašyta Ispanijos futbolo istorija, kuomet Ansu Fati pelnė trečiąjį komandos įvartį ir tapo jauniausiu futbolininku, pelniusiu įvartį šios šalies nacionalinėje komandoje.

Ispanų pergalę 84-ąją minutę įtvirtino naujasis „Manchester City“ futbolininkas Ferranas Torresas.

Kitose šios grupės rungtynėse kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Šveicarijoje, kur šeimininkai lygiosiomis 1:1 sužaidė su vokiečiais.

Svečiai pirmavo po 14-ąją minutę Ilkay'aus Gundogano pelnyto įvarčio, tačiau 58-ąją rezultatą išlygino Silvanas Widmeras ir komandos pasidalino po tašką.

Po dviejų sužaistų turų šioje grupėje pirmauja ispanai su keturiais taškais, vos vienu nuo jų atsilieka ukrainiečiai.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
  • Llaurynas
    GedBuz

Antros lygiosios kainuos vokieciams, ypac kad ukrainieciai iveike sveicarus. Nebent daugiau "netiketu" rezultatu butu. Kol kad truksta kazko vokieciams, labiausiai gal gynyba suslubuoja ir ties viduriu. Na, bet kai ne su stipriausia sudetimi, tai sunku kazka spresti.

Šveicarai turi vieną iš geriausių praeito sezono vartininkų Europoje, tai nieko nuostabaus kad net ir vokiečiams jį pramušti sunku

• +2
  • Llaurynas

Vokiečiai dar atsigaus kai susirinks pajėgiausią sudėtį

• +3
  • AŠAudrius

Nustebino Ispanu pergale pries Ukraina. Jin tikrai nera tokia komanda kaip kad parode rezultatas. Ir Vokieciai kazkaip niekaip is tos duobes nelipa.

• -4
  • Tomce
    fantastiskas

demonstravo fantastiska puolima pries Lietuva, Estija ir Liuksemburga. Fantastiskas puolimas leido sutriuskinti Liuksemburga 1-0 ir 2-1.

bukaprotu jie tuos pacous portugalus susvaide buvo

• +5
  • fantastiskas
    klaidomis

Metus atgal ukrainiečiai demonstravo fantastinį puolimą o toji pertrauka viską sugadino. Galutinis rezultatas kiek bauginantis bet ukrainiečiai tikrai turi parako ir išaus