Tautų lyga: anglai palaužė belgus, prancūzai ir portugalai išsiskyrė be įvarčių © PA nuotr.

Sekmadienį UEFA Tautų lygos A divizione sužaistos dar šešerios rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Anglijos rinktinė, kuri namuose 2:1 palaužė Belgijos futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė realizuotais 11 metrų baudiniais: 16-ąją minutę belgus į priekį išvedė Romelu Lukaku, o 39-ąją rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

Šeimininkams pergalę padovanojo 65-ąją minutę Masono Mounto pelnytas įvartis.

Anglai su septyniais taškais šiuo metu yra antrosios grupės lyderiai.

Trečioje grupėje akis į akį susidūrė lyderiai – prancūzai namuose priėmė svečius iš Portugalijos.

Vis tik rungtynėse laukto įvarčio lietaus žiūrovai neišvydo ir mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Bosnija ir Hercogovina 0:0 Nyderlandai

Kroatija 2:1 Švedija

Islandija 0:3 Danija

Lenkija 0:0 Italija