Tautų lyga: Ispanija paskutinėmis akimirkomis išplėšė tašką mače su vokiečiais © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį startavo naujasis UEFA Tautų lygos sezonas.

A diviziono 4-osios grupės rungtynėse dviejų futbolo valstybių – Vokietijos ir Ispanijos – mūšis baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį mačo įvartį 51-ąją minutę pelnė „Chelsea“ naujokas Timo Werneris, kuris išvedė vokiečius į priekį.

Ispanams išlyginamojo įvarčio teko laukti iki pat mačo pabaigos, tačiau 96-ąją minutę Jose Gaya išlygino rezultatą ir komandos pasidalino po tašką.

Toje pačioje grupėje pergalę iškovojo ir Ukrainos rinktinė, kuri namuose rezultatu 2:1 susitvarkė su šveicarais.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo ukrainiečiai, kurie jau 14-ąją minutę pirmavo po kiek neįprasto Andrėjaus Yarmolenko įvarčio.

Šveicarai rezultatą išlygino 41-ąją minutę, kai nuostabiu tolimu smūgiu pasižymėjo Harisas Seferovičius.

Pergalę šeimininkams 68-ąją minutę padovanojo Oleksandro Zinchenko tikslus smūgis.

Po šios pergalės ukrainiečiai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • nu tai o ko tu nori?
    ...

vaflis cia tik tu benkarte, pavardink kazkokiu garsiu vardu is siuolaikines rinktines, nekalbu apie tuos kurie jau 10+ metu losia. Ispanu futbolas susilpnejas smarkiai.

Ne kiekviena karta isauga tokie zaidejai kaip Xavi ar Iniesta, tai be abejo kad ju lygio zaideju nebera, bet sakyt, kad lavonai teliko tai cia nesveiku reikia but

• +1
  • bodylip

Labai geri highlight'ai, kai net neparodo ispanų įvarčio...

• +1
  • Losted

Vokietijos rinktinės sudėtyje trūksta pagrindinių vartininkų Neuer ir Ter Stegen, bei tokių žvaigždžių kaip Kimmich, Gnabry, Reus, Goretzka, Havertz. Nelabai supratamas ir Liovos sprendimas atsisakyti Muller, Hummels ir Boateng'o paslaugų.

• +2
  • Forza

Nors ir tai jauna komanda yra tas fati yra visokiu, o siaip neisnesa protas kaip tas man city taip pigiai toki kaip ferran torres pasieme, cia visiskas promachas jeigu jie messi nepasiema tai tuos zydrus skudurus be messi jau nzn kaip sunku bus visiem sutvarkyt

• -1
  • Forza
    ...

As irgi matau is pavardziu aiskiai susilpnejus rinktine bet tam ir yra laikas jegu persiskirstymui, manau ateina italu cempionu karta o ispanai tagul pailsi bent 20 metu... Mum ju nei kiek netruksta

• ..

kai gaidynas is Ispanijos rinktines likes, kadaise pilna garsiu vardu rinktine, dabar nonameriu komanda su keliom zvaigzdem.

• -17
  • taigi
    ..

puse sudeties net nezaide vafli tu

• +16
  • GedBuz

Grūzas pralošti laimėtas rungtunes, kai prasileidi šeštą minutę iš keturių pridėtų, bet rezultatas atitinka realybę, nors ir palaikau Vokietijos komandą. Kas man nepatinka, tai kad įmušę atidavė žaidimą ispanams ir perėjo į gynybinį planą rezultatui išsaugoti, o išėjo neigiamai. Suprantu, kai taip daro likus grajinti 10-15 minučių, o ne pusvalandį.

• +2
  • Aksana

Komandos labai apylygės tai ir rezultatas dėsningas. Labiausiai mane vakar nudžiugino Rusijos pergalė🥂 vos nenualpau iš džiaugsmo!