Tautų lyga: Ispanija paskutinėmis akimirkomis išplėšė tašką mače su vokiečiais © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį startavo naujasis UEFA Tautų lygos sezonas.

A diviziono 4-osios grupės rungtynėse dviejų futbolo valstybių – Vokietijos ir Ispanijos – mūšis baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį mačo įvartį 51-ąją minutę pelnė „Chelsea“ naujokas Timo Werneris, kuris išvedė vokiečius į priekį.

Ispanams išlyginamojo įvarčio teko laukti iki pat mačo pabaigos, tačiau 96-ąją minutę Jose Gaya išlygino rezultatą ir komandos pasidalino po tašką.

Toje pačioje grupėje pergalę iškovojo ir Ukrainos rinktinė, kuri namuose rezultatu 2:1 susitvarkė su šveicarais.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo ukrainiečiai, kurie jau 14-ąją minutę pirmavo po kiek neįprasto Andrėjaus Yarmolenko įvarčio.

Šveicarai rezultatą išlygino 41-ąją minutę, kai nuostabiu tolimu smūgiu pasižymėjo Harisas Seferovičius.

Pergalę šeimininkams 68-ąją minutę padovanojo Oleksandro Zinchenko tikslus smūgis.

Po šios pergalės ukrainiečiai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.