Tautų lyga: Italai išplėšė lygiąsias prieš Lenkiją, rusai įveikė Turkiją

UEFA Tautų lygos kovos jau įsibėgėjo, o kol Lietuvos rinktinė priėmė svečius iš Serbijos, turnyre vyko dar šešios dvikovos.

A lygoje Italijai tik rungtynių pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą ir išplėšti lygiąsias 1:1 prieš Lenkijos rinktinę.

Lenkai į priekį įsiveržė 40-ąją minutę, kai po Roberto Lewandowski perdavimo įvartį įmušė Piotras Zielinskis.

Vis dėlto 78-ąją minutę Jorginho realizavo 11m baudinį ir komandos Bolonijoje išsiskyrė taikiai.

Tuo metu B grupėje Rusijos rinktinė 2:1 įveikė turkus ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

Rusams įvarčius įmušė Denisas Čeryševas bei Artemas Dziuba, o Turkijos gretose pasižymėjo Serdaras Azizas.

Tuo metu C lygoje, kurioje rungtyniauja ir Lietuva, buvo sužaisti du susitikimai. Albanija 1:0 įveikė Izraelį, o Rumunija sužaidė nulinėmis lygiosiomis su kita Lietuvos priešininke Juodkalnija.

O D lygoje lengvą pergalę iškovojo Farerų Salos 3:1 įveikusios Maltą, kai Azerbaidžanas išsiskyrė taikiai 0:0 su Kosovu.

Italija 1:1 Lenkija
40‘ [0-1] P. Zielinski
78‘ [1-1] Jorginho (11m baudinys)

Turkija 1:2 Rusija
13‘ [0-1] D. Čeryšev
41‘ [1-1] S. Aziz
49‘ [1-2] A. Dziuba

Albanija 1:0 Izraelis