Tautų lygos bronzos medaliais po atkaklios kovos pasidabino Italijos futbolininkai © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose Tautų lygos mažojo finalo rungtynėse Italija rezultatu 3:2 įveikė Nyderlandų futbolininkus.

Italai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį po Federico Dimarco įvarčio, o 20 minutę pastarųjų persvarą padvigubino kamuolį į vartus pasiuntęs Davide Frattesi.

Olandai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, o įvarčio autoriumi 68 minutę tapo Stevenas Bergwijnas.

Visgi Italija susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą vos po 4 minučių. Šį kartą Nyderlandų vartininką nuginklavo Federico Chiesa.

89 minutę Roberto Koemano auklėtiniams pasižymėti dar kartą. Georginio Wijnaldumas atrado savo šansą baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tačiau Nyderlandų futbolininkai neberado savyje jėgų pelnyti dar vieną įvartį ir turėjo pripažinti pralaimėjimą. Savo ruožtu Italija tapo Tautų lygos bronzos nugalėtojais.