Dramatiškoje baudinių serijoje triumfavę ispanai – Tautų lygos čempionai © Reuters nuotr.

Ispanija po 10 metų pertraukos iškovojo pirmąjį tarptautinį trofėjų.

Tautų lygos finale Ispanija po 11 metrų baudinių serijos palaužė Kroatiją. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 0:0.

Rungtynės bendrai pasižymėjo nedideliu progų kiekiu.

Pirmajame kėlinyje realų šansą turėjo Andrejus Kramaričius, tačiau herojiškas Aymerico Laporte žaidimas gynyboje sutrukdė puolėjui.

Ansu Fati galėjo išplėšti pergalę ispanams antrojo kėlinio pabaigoje. Visgi „Barcelonos“ talento smūgis buvo per silpnas. Marco Asensio taip pat nepasinaudojo galimybe.

Per pratęsimą Dani Olmo turėjo kelias geras progas, bet ir jis būdavo netikslus.

Baudinių serijoje buvo nesėkmingas ketvirtas kroatų bandymas. Lovro Majerio smūgį atlaikė Unai Simonas. Visgi pergalę išpėšti galėjęs Aymericas Laporte irgi buvo netikslus, tad viskas prasitęsė.

Netrukus prie žymos žengęs Bruno Petkovičius vėl nubraukė Kroatijos šansus, o Dani Carvajalis su „panenka“ išplėšė pergalę ispanams.

Paskutinį kartą Ispanija iškovojo pergalę 2012 metų Europos futbolo čempionate.