T.Courtois prieš mačą su PSG: neketiname visą dėmesį sutelkti tik gynybai

Pagrindinis Londono "Chelsea" vartų sargas Thibautas Courtois įsitikinęs, kad Anglijos sostinėje laukia itin sunkios rungtynės, o komandos draugus ragina nesutelkti viso dėmesio į gynybą.

Jose Mourinho vadovaujama "mėlynųjų" ekipa pirmajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikime su Paryžiaus "Saint-Germain" sužaidė lygiosiomis 1-1. Dabar "Chelsea" klubui užtektų nulinių lygiųjų, kad patektų į ketvirtfinalį.

"Pasitikime savimi, tačiau žinome, kad laukia itin sunkios rungtynės", - žurnalistams pasakojo belgas. - PSG į Londoną atvyksta pelnyti įvarčių. Laukia labai sunki dvikova, bet esame pasiryžę prieš savo žiūrovus iškovoti kelialapį į ketvirtfinalį.

"Mums vis dar reikia pamatyti taktiką, kurios laikysimės trenerio nurodymu. Aišku, kad negalime šiame susitikime delsti. Privalome gerai gintis, tačiau neketiname žaisti dėl nulinių lygiųjų.

PSG gali bet kada įmušti ir su rezultatu 1-0 žengti į kitą etapą. Manau, kad turėtume žaisti kaip visada ir stengtis kuo geriau atakuoti bei pelnyti įvartį", - kalbėjo T.Courtois.

Ir galiausiai vartininkas pridūrė: "PSG yra labai gera komanda. Jie turi galingą puolimą, gerus žaidėjus saugų grandyje, kietą gynybą bei puikų vartininką. Tai komanda, kuri gali pasiekti finalą."

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų "Stamford Bridge" stadione įvyks trečiadienį.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...