Teisėjui kritikos negailėjęs D. Tadičius: "Vienas žmogus nusprendė viską iš mūsų atimti"

Amsterdamo "Ajax" ekipa antradienį įspūdingoje UEFA Čempionų lygos dvikovoje sužaidė lygiosiomis 4:4 su Londono "Chelsea" futbolininkais.

Olandijos čempionai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo net 4:1, tačiau 68-ąją minutę įvyko futbolo rungtynėse itin retai matomas reiškinys.

Daley Blindas netoli savo baudos aikštelės prasižengė prieš varžovą, tačiau mačo teisėjas leido tęsti rungtynes, kadangi kamuolys ir toliau priklausė "Chelsea" ekipai, o iškart po to baudos aikštelėje ranka sužaidė Joelis Veltmanas ir į "Ajax" vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Maža to, vienos atakos metu iš aikštės buvo pašalinti tiek D. Blindas, tiek J. Veltmanas.

Po rungtynių šį esminį epizodą prisiminęs "Ajax" puolėjas Dušanas Tadičius neslėpė apmaudo ir negailėjo kritikos mačo arbitrui Gianluca Rocchi.

"Mes buvome daug geresnė komanda. Turėtume kalbėti tik apie mūsų žaidimą, nes vienu metu pirmavome net 4:1, tačiau tuomet vienas žmogus nusprendė viską iš mūsų atimti.

Esame labai nusivylę, nes dabar visi turėtų kalbėti, kokį nuostabų futbolą žaidė "Ajax", tačiau to daryti negalima, nes teisėjas iš mūsų viską atėmė.

Matėme, jog buvo akivaizdi pražanga prieš Blindą, tačiau teisėjas jos nefiksavo, o vos po akimirkos jam pačiam buvo parodyta antra geltona kortelė. Be to, nemanau, kad teisėjas turėjo skirti 11 metrų baudinį ir iš aikštės pašalinti Veltmaną.

Savo gyvenime dar nesu matęs tokios trigubos bausmės, bet viskas prasidėjo nuo to, kad teisėjas nefiksavo Pulisico pražangos prieš Blindą.

Esame nusivylę. Man nepatinka ieškoti pasiteisinimų bei kalbėti apie kitus žmones. Turėtume tiesiog kalbėti, kad "Ajax" buvo daug geresnė komanda aikštėje už "Chelsea", bet kai kas sugadino visas rungtynes", - po mačo apmaudą liejo D. Tadičius.