Telšių „Džiugas“ ir toliau maloniai stebina © Kulis Photography nuotr.

12-ojo „TOPsport A lygos“ turo dvikova įvyko Telšiuose, kur vietos ekipa nugalėjo svečius iš Dzūkijos. Net ir mažumoje likęs Telšių „Džiugas“ pelnė 2 įvarčius po kampinio bei rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainavą“.

Kėlinio pradžioje ekipos pavojingų monetų nesukūrė, o sužaidus pusvalandį namų ekipa liko žaisti mažumoje – Džiugas Aleksa neleistinai stabdė įsibėgėjusį Chibuike Nwosu bei už šį veiksmą užsidirbo raudoną kortelę.

Jau per pridėtą teisėjo laiką dešimtyje rungtyniaujantys telšiškiai išsiveržė į priekį, kai po Christiano Bellos pakelto kampinio įvarčiu galva išsiskyrė taikliu bandymu. Antroji rungtynių pusė prasidėjo dar vienu įvarčiu po kampinio, šįkart po Ch. Bellos perdavimo pasižymėjo Sergėjus Kulynyčius.

Dzūkai rezultatą sušvelnino 52-ąją minutę – Stanislavas Sorokinas perdavimu nuskrodė telšiškių gynybą, į ataką nubėgęs C. Nwosu buvo taiklus. Šalia vartų buvęs Dmytro Mandryčenko turėjo savąją galimybę, jo smūgis tikslo nepasiekė.

67-ąją minutę po Gusto Zabitos perdavimo bandymą į vartus atliko Rokas Rasimavičius, į jo šūvį į vartų kampą sureagavo I. Baturinas, kiek vėliau latvis apsigynė nuo dainaviečių kampinio.

Po 12-ojo turo rungtynių „Džiugas“ yra surinkęs 21 tašką bei rikiuojasi antras, „Dainava“ savo sąskaitoje turi 13 taškų.

Standings provided by Sofascore