Tiesioginiai Barcelona - Real rungtynių komentarai © Eurofootball.lt
"%c00006" 3 - 0 Madrido "%c00003"
29' [1 - 0] Samuel Eto'o
43' [2 - 0] Giovanni van Bronkhorst
77' [3 - 0] Ronaldinho (11-os metrų baudinys)

Labas vakaras, gerbiami futbolo gerbėjai. Jau netrukus Ispanijoje prasidės vienas didžiausio dėmesio susilaukančių renginių: "El Clasico" vadinamos rungtynės tarp "Barcelona" ir Madrido "Real".

Komandų sudėtys:

"Barcelona": Valdes; Belletti, Puyol, Oleguer, Giovanni van Bronkhorst; Marquez, Xavi, Deco; Ronaldinho, Eto'o; Larsson.

"Real": Casillas; Salgado, Pavon, Samuel, Roberto Carlos; Guti, Beckham, Figo, Zidane; Raul, Ronaldo.

Šiose rungtynėse futbolo ekspertai favoritais laiko šeimininkus, tačiau manančių, kad nugalėti gali "Real" ypač padaugėjo po praėjusio turo, kuriame Karališkasis klubas demonstravo įspūdingą žaidimą ir sutriuškino "Albacete" ekipą net 6-1.

Šiandien jau sužaistose "La Ligos" rungtynėse čempionės titulą ginanti "Valencia" svečiuose 0-2 įveikė "Malaga" ekipą. Įvarčius įmušė Bernardo Corradi ir Xisco. Kitose rungtynėse La Korunijos "Deportivo" tokiu pačiu rezultatu įveikė "Villarreal" ekipą, o įvarčius įmušė Tristanas ir Luque.

Į aikštę jau išbėgo abi ekipos, o sausakimšai stadioną užpildę žiūrovai iškėlė specialiai išdalintas spalvotas korteles taip kartu sudarydami įvairius užrašus. Vienoje iš tribūnų kabo užrašas "Katalonija - ne Ispanija".

Žaidėjai jau laukia teisėjo švilpuko, kuris leis pradėti rungtynes. Pirmieji su kamuoliu bus "Real".

Rungtynės prasideda.

1' Pirmasis "Real" bandymas iš toli pasiųsti kamuolį į priekį nepavyksta. Puldami šeimininkai praranda kamuolį ir antrasis bandymas perduoti kamuolį į priekį nepavyksta, kadangi Ronaldo atsiduria nuošalėje.

3' Į "Real" baudos aikštelę įsiveržia Ronaldinho, perduoda kamuolį Eto'o, kuris nuo galinės linijos skersuoja kamuolį, tačiau jo griūdamas nepasiekia Larssonas. Puikia proga Barcelonai pasinaudoti nepavyksta.

4' "Real" kontraataka, tačiau Luišui Figo nepavyksta pergudrauti Oleguero, kuris siunčia kamuolį už šoninės linijos.

6' Baudos aikštelės prieigose griūva Figo, tačiau teisėjas pražangos nefiksuoja, kadangi gynėjas smūgiavo į kamuolį.

6' Aikštės viduryje ilgokai guli Marquezas, kuriam Figo pataikė į koją, tačiau, atrodo, meksikiečiui viskas yra gerai ir jis galės žaisti toliau.

8' Pirmasis kampinis prie "Real" vartų. Kamuolį sėkmingai išmuša kažkuris iš "Real" gynėjų. Carlesas Puyolis aikštės viduryje iš nugaros koja smugiuoja į Ronaldo veidą, tačiau teisėjas kortelės neparodo.

9' Kampinis prie "Barcos" vartų. Į kamuolį nepataiko net du "Real" žaidėjai kol galiausiai "Barcos" gynėjas išmuša jį tolyn nuo vartų. Kamuolį gavęs Figo baudos aikštelėje praranda kamuolį susipynęs tarp dviejų gynėjų.

13' Kol kas abi ekipos stengiasi atakuoti, tačiau nieko ypatingo sukurti nepavyksta. Ronaldinho uždirba kampinį prie "Real" vartų.

13' Pagal kamuolio valdymą 57-43 pirmauja "Barca". Jau net ketvirtąjį kampinį prie "Real" vartų kels šeimininkai.

14' Nieko pavojingo šeimininkams sukurti nepavyksta.

16' "Barca" panaudoja spaudimą ir "Real" gynėjai yra priversti perduoti kamuolį Casillasui.

17' Baudos aikštelės prieigose griūna Deco, kamuolį perima Eto'o, tačiau jo smūgis iš 20 metrų yra labai netaiklus.

19' Kamuolį aikštės viduryje perima "Real", tačiau tolimą perdavimą Ronaldo ramiai perima Puyolis.

20' Į baudos aikštelę įsiveržia Ronaldinho, pergudrauja Salgado, skersuoja kamuolį, tačiau Eto'o smūgis galva iš maždaug 10 metrų yra netaiklus.

21' Tik stebuklas ir fortūna išgelbėja "Real" vartus nuo įvarčio!!! Puikiai kamuolį į kairįjį kraštą laisvam bėgančiam van Bronkhorstui perdavė Xavis, olandas skersavo kamuolį ir Eto'o smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos numuša į vartus atbėgti spėjęs Roberto Carlosas.

23' Be jokios abejonės kol kas šeimininkų atakos yra daug aštresnės ir pavojingesnės.

24' Puikią kontraataką surezgė "Real". Dešiniajame krašte laisvas atsiduręs Beckhamas pamatė Ronaldo, tačiau jo perdavimas yra per silpnas ir gynėjai sugebą perimti kamuolį.

26' Net dviejų gynėjų dengiamas Figo demonstruoja puikius kamuolio valdymo sugebėjimus, perduoda kamuolį Roberto Carlosui, kuris praranda kamuolį. Tačiau greitai tą patį padaro šeimininkai ir po kelių perdavimų į vartus iš 30 metrų netaikliai smūgiuoja Zidane'as.

27' Kampinį prie "Real" vartų uždirbo Larssonas. "Real" gynėjai ilgai ginčyjasi su teisėju, tačiau šis savo sprendimo keisti neketina. Marquezo smūgiuotas kamuolįs lekia toli nuo vartų.

29' ĮVARTIS!!!!!! Eto'o po Casillaso klaidos įmuša įvartį į laisvus vartus. Tai jau dešimtasis kamerūniečio įvartis šiame sezone.

Roberto Carlosas bandė perduodamas kamuolį atgal Casillasui pridengti Samuelį Eto'o, tačiau šis greitai sprintavęs išvengė Carloso "sienelės" ir perėmęs kamuolį ramiai pasiuntė jį į vartus. Verta paminėti, kad kamerūnietis savo karjerą pradėjo būtent "Real" jaunimo mokykloje.

33' Jau šeštą kampinį prie "Real" vartų kelia šeimininkai, tačiau šįkart kamuolį tolyn numuša Casillasas.

34' Tolimą portugalo Deco smūgį iš kairiojo krašto atsaugo Casillasas. Kitos atakos metu iš toli truputį netaikliai smūgiuoja Barcelona žvaigždė Ronaldinho - jo smūgis lekia keliasdešimt centimetrų virš vartų.

35' Tai, ką dabar "Barcelona" demonstruoja aikštėje, labai primena olandų "totalinį futbolą".

36' "Barcelona" gynėjai kol kas puikia atlieka savo darbą dažnai nutraukdami sunkiai ir ilgai rezgamas "Real" atakas.

37' Traumą aikštės viduryje, atrodo, patiria Larssonas. Jį už aikštės ribų neštuvais išneša aikštės medicinos personalas.

39' Katalonijos klubo sirgalių džiaugsmui švedas įbėga atgal į aikštę ir galės tęsti rungtynes.

40' "Real" kontraatakuoja, tačiau "Barcos" gynėjai spėja užimti savo pozicijas ir karališkasis klubas nieko nesukuria.

41' Visos "Real" atakos kol kas kaip į sieną atsimuša į "Barcos" gynėjus.

43' Per daug su kamuoliu prie šoninės linijos užsižaidę "Real" gynėjai praranda kamuolį, tačiau baudos aikštelėje keturių gynėjų dengiamas Larssonas praranda kamuolį.

43' ĮVARTIS!!!!! Van Bronkhorstas taikliai smūgiuoja iš maždaug 5-ių metrų atstumo Casillasui tarp kojų. Tai jau trečiasis olando gynėjo įvartis šiame sezone.

Baudos aikštelėje Ronaldinho perdavė kamuolį centre buvusiam Deco, kuris vienu lietimu perdavė kamuolį kairiau laisvam buvusiam van Bronkhorstui ir šiam beliko tik įveikti Casillasą.

44' Geltoną kortelę kovodamas su Belletti užsidirba Ronaldo.

45' Viena minutė, pridėta prie pagrindinio laiko, baigėsi ir abi ekipos patraukė į rūbines.

Antrojo kėlinio pradžia.

46' Per pertrauką treneriai keitimų neatlieka.

46' "Real" spaudžia savo priešininkus ir jie yra priversti atiduoti kamuolį atgal Valdesui, kuris smūgiuoja kamuoli link aikštės vidurio.

47' Puikiai kamuolį laisvam bėgančiam Larssonui atiduoda Eto'o, tačiau švedas yra lėtesnis nei jį dengiantys "Real" gynėjai ir "Barcos" kontraataka nutraukiama.

49' Kampinis prie "Barcelona" vartų.

50' Kamuolį tolyn išmuša "Barcos" žaidėjas. Šeimininkai kontraatakuoja, tačiau galiausiai kamuolys atsiduria už šoninės linijos.

52' "Real" kontraataka, kurios pabaigoje iš maždaug 25 metrų netaikliai smūgiuoja Zidane'as.

54' Vos savo pirmojo įvarčio nepakartoja Eto'o. Šįkart Casillasas yra trumputį greitesnis, tačiau numušęs kamuolio yra pargriaunamas kamerūniečio.

54' Michaelas Owenas aikštėje keičia savo tautietį Davidą Beckhamą.

56' Po vieno "Real" žaidėjų perdavimo atgal šeimininkai greitai pradeda spausti priešininkus ir šie praranda kamuolį.

58' Svečiai sugeba apsiginti nuo "Barcelona" atakos. Kitoje atakoje Ronaldinho iš kairiosios baudos aikštelės pusės "iš eigos" smūgiuoja labai netaikliai.

59' Baudos smūgį link "Barcos" vartų uždirba Guti. Nors pakartojime matosi, kad žaidėjas griuvo pats.

60' Oweno smūgis galva iš maždaug 10-ies metrų lekia virš vartų.

61' Vienas kito baudos aikštelėje nesupranta "Barcos" žaidėjai. Ronaldinho atitvėrė kamuolį nuo dviejų gynėjų ties 11-os metrų atžyma, tačiau nei vienas jo komandos draugas nebando smūgiuoti į vartus ir kamuolį perima "Real".

62' Ronaldinho smūgį iš toli numuša Casillasas. Kampinis. "Real" žaidėjai kelis karts numuša kamuolį už šoninės linijos. Galiausiai skiriamas smūgis nuo "Real" vartų.

63' Maždaug 35-i metrai nuo vartų griaunamas Belletti ir teisėjas skiria baudos smūgį. Deco smūgis lekia pora metrų kairiau vartų.

65' "Barcelona" nuolat atakuoja, o "Real" bandymai pasiųsti kamuolį link "Barcos" vartų dažniausiai yra nesėkmingi.

67' Salgado laiko Ronaldinho marškinėlius ir teisėjas skiria pražangą. Larssono smūgis galva iš maždaug 10 metrų lekia šalia vartų.

69' Greitos kontraatakos metu prie šoninės linijos bėgantį Eto'o rankomis stabdo Gutis ir už tai yra baudžiamas geltona kortele.

71' Larssono perdavimo baudos aikštelėje numuša gynėjas, o patį švedą jau antrą kartą ant neštuvų kelia aikštės medicinos personalas. Rijkaardas ruošia keitimą. Aikštėje vietoj traumą patyrusio Larssono pasirodo neseniai ilgalaikį kontraktą su Katalonijos klubu pasirašęs atakuojantis saugas Andresas Iniesta.

72' Tuo pačiu vietoj dešiniojo krašto gynėjo Belletti aikštėje pasirodo jaunasis Damia.

75' Baudos aikštelėje puikią kamuolio valdymo techniką demonstravęs Eto'o uždirba vienuolikos metrų baudinį! Jį griauna jau geltoną kortelę gavęs Gutis.

76' Baudinio realizuoti atsistoja Ronaldinho. ĮVARTIS!!!!!! 3-0! Ronaldinho sėkmingai realizuoja Eto'o uždirbtą vienuolikos metrų baudinį. Neabejotinai geriausias žaidėjas šiose rungtynėse.

78' "Real" desperatiškai bando atakuoti, tačiau jų atakos dažniausiai baigiasi net nepasiekusios "Barcelona" baudos aikštelės.

79' Keitimas karališkojo klubo gretose. Celadesas įbėga į aikštę vietoj Zidane'o.

80' Puiki "Real" kontraataka baigiasi tuo, kad iš dešiniojo atakos krašto Ronaldo skersuoto kamuolio baudos aikštelės centre nepasiekia Owenas.

83' Atrodo, kad "Barcelona" neketina apsiriboti trim įvarčiais ir toliau stengiasi kuo daugiau atakuoti "Real" vartus. Tuo tarpu karališkasis klubas nuolat bando pasinaudoti šeimininkų klaidomis ir kontraatakuoti.

84' Aikštę palieka svečių kapitonas Raulis, kurį keičia Solaris. Kapitono raištį gauna Guti.

85' Figo su kraujuojančiu kairės rankos pirštu palieka aikštę, kad jam būtų sustabdytas kraujavimas.

86' Keitimas šeimininkų gretose. Dauguma stadione susirinkusių žiūrovų atsistoję ovacijomis išlydi Xavi, kurį keičia ilgalaikę traumą išsigydęs Sylvinho.

88' "Real" bando įmušti paguodos įvartį ir Owenas uždirba kampinį. Roberto Carlosas nesusitvarko su kamuoliu ir jį tolyn numuša "Barca" žaidėjas.

90' Kampinis prie "Real" vartų. Guti numušė Iniestos skersuotą kamuolį už galinės linijos. Eto'o prie kampinio vėliavėlės išleidžia kamuolį už galinės linijos ir skiriamas smūgis nuo "Real" vartų.

90+2' Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo dvi minutes. Figo smūgis iš 25 metrų lekia kelis metrus šalia vartų. Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą.

"Barcelona" pademonstravo įspūdingą žaidimą ir sutriuškino savo priešininkus net 3-0. Be jokios abejonės naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo "Barcelona" lyderis Ronaldinho.