Tiesioginiai rungtynių "Chelsea" - "Man Utd" komentarai © Eurofootball.lt
Baigėsi Anglijos čempionato pirmojo turo centrinės rungtynės tarp šeimininkų "Chelsea" futbolininkų ir "Man Utd" vienuolikės. Minimaliu skirtumu 1-0 nugalėjo Jose Mourinho auklėtiniai. Vienintelį mačo įvartį 15-ąją minutę įmušė islandas Eiduras Gudjohnsenas.

"Chelsea" 1 - 0 "Man Utd"
15' [1 - 0] %p01978

Tiesioginiai komentarai:

Aš, - -, dėkoju visiems, praleidusiems savo brandų laiką su nuostabiomis dviejų Anglijos futbolo grandų rungtynėmis. Tikiuosi rezultatas jūsų nenuvylė ir linkiu, kad ateitį sezoną tokių mačų būtų daug daugiau.

90+3' Viskas! Rungtynės baigtos! "Chelsea" 1 - 0 "Man Utd"!

90+1' Ar "Man Utd" sugebės surengti galutinį šturmą?

90' Teisėjas prideda tris minutes.

88' Ricardo Carvalho keičia Geremi.

85' Kezmanas nuošalėje.

83' Keitimu atsako ir "Man Utd". Vietoje Liamo Millerio Kieranas Richardsonas.

82' Keitimas "Chelsea" gretose. Vietoje didvyrio Eiduro Gudjohnseno Scottas Parkeris.

82' "Man Utd" kamuolį laiko maždaug 70%...

82' Giggso smūgis galva vos vos virš vartų!! Nedaug trūko ir rezultatas būtų lygus!

78' O'Shea smūgiuoja galva, bet tai "lengvas" kamuolys vartininkui Cechui.

76' "Chelsea" didina žaidimo tempą.

72' Keitimas "Man Utd" komandoje. Diego Forlanas keičia Ericą Djembą-Djembą.

70' Pirmas keitimas. "Chelsea" gretose vietoje Didiero Drogbos į aikštę įbėga Mateja Kezmanas.

69' Howardas lengvai apsaugo vartus nuo tolimo Smertino smūgio.

68' Kezmanas ruošiasi įbėgti į aikštę.

67' Scholesas ir Giggsas vieninteliai stengiasi pakeisti rungtynių rezultatą. Aktyviai žaidžia.

62' Žaidimas pasidarė labai lėtas ir nuobodus...

60' Liamo Millerio smūgis blokuojamas.

54' "Man Utd" kontroliuoja kamuolį, tačiau nieko nesugeba sukurti.

52' Kampinis prie "Chelsea" vartų. Nieko pavojingo...

48' Didieras Drogba trečią kartą atsiduria nuošalėje.

46' Prasižengia Frankas Lampardas.

46' Komandos žaidžia labai drausmingai. Per pirmą kėlinį nebuvo parodyta nei viena kortelė.

46' Prasideda antras kėlinys. "Chelsea" priekyje 1-0.

Primename, kad šiandien praeitų metų Anglijos čempionai, "Arsenal" futbolininkai, išvykoje nugalėjo "Everton" rezultatu 1-4.

45+1' Pirmo kėlinio pabaiga.

45' Teisėjas prideda vieną minutę.

41' Bridge kelia kamuolį Gudjohnsenui baudos aikštelėje, bet jis jo nepasiekia.

40' "Man Utd" kontroliuoja kamuolį aikštės viduryje.

37' Labai pavojingas Lampardo smūgis... Pro šalį...

35' Jaučiasi Ruudo van Nistlerooy nebuvimas aikštėje. "Man Utd" niekaip nesugeba baigti atakų smūgiu į vartus.

34' Drogbos atliktas baudos smūgis pataikė į sienelę.

32' "Raudonieji" spaudžia varžovus.

32' Paulo Scholeso smūgis iš baudos aikštelės prieigų netikslus.

24' Eiduras Gudjohnsenas pažeidžia taisykles prieš Roy Keane.

22' Drogba aktyviai dalyvauja puolime.

18' Scholeso smūgį iš 30 metrų atrėmė Petras Cechas.

15' Geremi pakėlė kamuolį Drogbai, šis atmetė galva kamuolį Eidurui Gudjohnsenou, o jis kaire koja imušė įvartį iš maždaug 5 metrų.

15' Įvartis!!! "Chelsea" 1 - 0 "Man - Utd"!!! Eiduras Gudjohnsenas!!!

11' Drogba vėl nuošalėje.

10' "Man Utd" paėmė inciatyvą į savo rankas. Jų atakos tampa vis pavojingesnės.

9' Alanas Smithas prasižengia prieš Wayne Bridge. Baudos smūgis.

6' Garry Neville kelia kamuolį iš dešinės, tačiau O'Shea smūgis galva netikslus.

4' Smertinas smūgiuoja virš vartų iš 25 metrų.

2' Drogba atsidurė nuošalėje.

1' Teisėjas skelbia rungtynių pradžią ir pirmieji su kamuoliu yra aikštės šeimininkai.