Titulą savo rankose turinti "Chelsea" ekipa buvo sutriuškinta Vest Bromiče (VIDEO)

Pirmadienio vakarą Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos paskutinės 37-ojo turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės viduryje esanti "West Brom" ekipa savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su šalies čempionu Londono "Chelsea". Jose Mourinho išvykoje sulaukė tikro akibrokšto - pralaimėjimo rezultatu 3-0.

"West Brom" komandai pavyko pelnyti greitą įvartį. 9-ąją minutę nuostabų įvartį pelnė Saido Berahino. Po 20 minučių aikštės šeimininkai sulaukė dar vienos "dovanėlės", tik šį kartą iš teisėjo, kuris už nesportinį elgesį nusprendė Cescui Fabregasui parodyti raudoną kortelę.

Antrajame kėlinyje "West Brom" tryško pasitikėjimu ir pelnė dar du įvarčius. Kėlinio pradžioje nuo 11 metrų žymos pasižymėjo tas pats S.Berahino, o galutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Chrisas Bruntas.

"Chelsea" klubui šis pralaimėjimas įtakos neturėjo, nes "mėlynieji" jau yra užsitikrinę čempionų titulą. Tuo tarpu Vest Bromičo vienuolikę nuo 12-os pozicijos skiria vienas taškas.

"West Brom" 3 - 0 "Chelsea"

9' [1 - 0] S.Berahino

47' [2 - 0] S.Berahino (11m. baudinys)

60' [3 - 0] C.Brunt

29' C.Fabregas ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7707664" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>