T.Labuko įvartis pergalės neatnešė (VIDEO)

Penktadienį po žiemos pertraukos atsinaujinusio Lenkijos antrojo pagal pajėgumą diviziono „I Liga“ XX turo rungtynėse įvartį pelnė Tadas Labukas. Tiesa, tikslus lietuvio smūgis pergalės neatnešė. Puolėjo atstovaujama Legnicos „Miedź Legnica“ 1:2 (1:1) pralaimėjo Gloguvo „Chrobry Głogów“.

T. Labukas įvartį pelnė pirmasis. Lietuvis pasižymėjo 4-ąją minutę – puikiu smūgiu galva po kampinio (1:0).

Persvara T. Labuko komanda džiaugėsi iki 26-osios minutės. Po kontratakos kamuolį iš arti į vartų tinklą pasiuntė Maciejus Gorskis (1:1).

Pergalingas „Chrobry Głogów“ įvartis įmuštas 65-ąją minutę. Kamuolys po standartinės padėties nukrito Kevinui Lafrance‘ui po kojomis. Futbolininkas iš Haičio ir pelnė lemiamą įvartį (2:1).

Artimiausias „Miedź Legnica“ mačas – kovo 13-ąją svečiuose su Bydgoščiaus „Zawisza Bydgoszcz“. Ji (34 taškai) lygoje – ketvirta, „Chrobry Głogów“ (31 tšk.) – šešta, „Miedź Legnica“ (26 tšk.) – 12-a tarp 18-os komandų.

Kitose „I Liga“ rungtynėse Donato Vencevičiaus treniruojama Suvalkų „Wigry Suwałki“ (21 tšk. – 16 vieta) penktadienį namie 0:2 (0:1) nusileido Sosnoveco „Zagłębie Sosnowiec“ (36 tšk. – 3 vt.), kuriai atstovauja buvęs Vilniaus „Žalgirio“ saugas Jakubas Wilkas.

Įvarčius pelnė Sebastianas Dudekas (14 minutė, 1:0) ir Krzysztofas Markowskis (86 min., 2:0).

J. Wilkas žaidė nuo 85-osios minutės, pakeitęs S. Dudeką.

Artimiausios D. Vencevičiaus komandos rungtynės – kovo 12-ąją svečiuose su „Bytovia Bytów“ (27 tšk. – 10 vt.).

Penktadienį Lenkijos aukščiausiosios lygos „Ekstraklasa“ XXVI turo rungtynėse Emilijaus Zubo Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ savo aikštėje 1:1 (1:0) sužaidė su Kelcų „Korona Kielce“.

33-ąją minutę įmušė E. Zubo komandos draugas Mateuszas Szczepaniakas (1:0), 86-ąją – „Korona Kielce“ atstovas Michałas Przybyła (1:1).

„Podbeskidzie“ (31 tšk.) užima 10-ąją lygos vietą, „Korona Kielce“ (28 tšk.) – 13-ąją.

Artimiausias rungtynes E. Zubo komanda žais kovo 11-ąją Glivicėje su vietos „Piast Gliwice“.